MALARZ POLSKI, pocz. XX w.

345.00

PANORAMA NOWEGO MIASTA

Akwaforta, sucha igła; 13 x 21 cm (odcisk płyty)
Sygnowany ołówkiem p.d.: nieczytelnie

SKU: 360794 Kategorie: ,