SCHEURITZEL Anton 1874 Quellendorf (Anhalt) – 1947 (?)

345.00

PEJZAŻ Z SOSNAMI, 1909

Akwaforta; 13 x 18 cm (odcisk płyty)
Sygnowany p.d.: ołówkiem AntonScheuritzel | l.d.: na płycie 19/ nieczytelne /09 | l.d.: okrągła pieczęć z napisem w otoku i literą C

SKU: 360793 Kategorie: ,