Krister Porzellan-Manufaktur, Wałbrzych, 2. poł. XIX w.

230.00

SOLNICZKA

Porcelana, malatury naszkliwne;
12,5 x 9 cm
Sygnowana: podszkliwnie zielony znak – I | KPM

SKU: 360786 Kategorie: ,