Europa (Austria lub Niemcy), 1. tercja XIX w.

230.00

FILIŻANKA

Porcelana, malatury naszkliwne, złocenia;
średn. filiżanki: 6,1 cm; średn. spodka: 12,7 cm
Sygnowane: filiżanka ryte w masie C; spodek ryte w masie m
Stan zachowania: przetarcia złoceń, drobny odprysk na uszku i brzegu filiżanki, kołnierz spodka pęknięty podszkliwnie.

SKU: 360785 Kategorie: ,