230.00 zł
FILIŻANKA
Porcelana, malatury naszkliwne, złocenia;
średn. filiżanki: 6,1 cm; średn. spodka: 12,7 cm
Sygnowane: filiżanka ryte w masie C; spodek ryte w masie m
Stan zachowania: przetarcia złoceń, drobny odprysk na uszku i brzegu filiżanki, kołnierz spodka pęknięty podszkliwnie.