Fürstenberg, Brunszwik, XX w.

690.00

FILIŻANKA ZE SPODKIEM

Porcelana, złocenia;
średn. filiżanki: 9,4 cm; średn. spodka: 14,4 cm
Sygnowane: kobaltem podszkliwnie: pod koroną litera F | filiżanka dodatkowo naszkliwnie: 177 | 16
Stan zachowania: przetarcia złoceń.

SKU: 360768 Kategorie: ,