Carl Tielsch

345.00

FILIŻANKA ZE SPODKIEM, Carl Tielsch, Alt Wasser (Stary Zdrój), Śląsk, Niemcy, 1850-70

Porcelana, złocenia;
średn. filiżanki: 9,7 cm; średn. spodka: 15,8 cm
Sygnowane: kobaltem podszkliwnie orzeł pod którym litery TPM
Stan zachowania: przetarcia złoceń.

SKU: 360766 Kategorie: ,