Niemcy i Śląsk, po 1870

345.00

FILIŻANKA ZE SPODKIEM

Porcelana, malatury naszkliwne, złocenia
średn. filiżanki: 8 cm; średn. spodka: 14,4 cm
Sygnowane: spodek kobaltem podszkliwnie orzeł, pod którym litery CT
Stan zachowania: przetarcia złoceń. Filiżanka i spodek dobierane.

SKU: 360765 Kategorie: ,