345.00 zł
FILIŻANKA ZE SPODKIEM
Porcelana, malatury naszkliwne, złocenia
średn. filiżanki: 8 cm; średn. spodka: 14,4 cm
Sygnowane: spodek kobaltem podszkliwnie orzeł, pod którym litery CT
Stan zachowania: przetarcia złoceń. Filiżanka i spodek dobierane.