403.00 zł
FILIŻANKA ZE SPODKIEM, Krister Porzellan-Manufaktur, Wałbrzych, Śląsk, 1840-1895
Porcelana, malatury naszkliwne, złocenia;
średn. filiżanki 7,4 cm; średn. spodka: 14,2 cm
Sygnowane kobaltem I | KPM
Stan zachowania: odprysk na uszku, przetarcia złoceń.