Łomonosowska Wytwórnia Porcelany

345.00

FILIŻANKA ZE SPODKIEM, Łomonosowska Wytwórnia Porcelany, Łomonosowa, ZSRR, 2. poł. XX w.

Porcelana, malatury naszkliwne, złocenie;
średn. filiżanki: 10,1 cm; średn. spodka: 14,9 cm
Sygnowane: filiżanka czerwienią naszkliwnie | 43 – 10 | spodek: czerwienią naszkliwnie – ??? | 10 | 2
Filiżanka dekorowana motywem różowo-złotych kwiatów na białym tle.

SKU: 360759 Kategorie: ,