Towarzystwo M.S. Kuzniecowa

1,150.00

ZESTAW DO KAWY, Towarzystwo M.S. Kuzniecowa, Dmitrow, Rosja, 1891-1917

Porcelana, malatury naszkliwne, złocenia;
wys. dzbanka: 21 cm; wys. cukiernicy: 11,5 cm; wys. mlecznika: 10 cm
Sygnowany: naszkliwnie niebieska pieczęć herb Rosji
Stan zachowania: pęknięcia włosowate w dnach mlecznika i cukiernicy oraz na brzuścu dzbanka.
Zestaw dekorowany motywem traw i jałowca.

SKU: 360757 Kategorie: ,