SZAFA, Europa Środkowa, ok. 1840-50

3,450.00

Drewno, fornir – mahoń, intarsja; 120,5 x 61,5 x 155,5 cm
Stan zachowania: spękania forniru.
Szafa typu blender o drzwiczkach imitujących ściankę frontową biedermeierowskiej sekretery.

SKU: 360740 Kategorie: ,