3,450.00 zł
Drewno, fornir – mahoń, intarsja; 120,5 x 61,5 x 155,5 cmStan zachowania: spękania forniru.Szafa typu blender o drzwiczkach imitujących ściankę frontową biedermeierowskiej sekretery.