Louis Grisel, Le Chaux-de Fonds, Szwajcaria, XIX/XX w.

920.00

ZEGAREK KIESZONKOWY

Srebro pr. 875 (84), szkło, emalia; 7 x 5 cm
Puncowany: na kopercie tylnej: dwukrotnie kroczący niedźwiedź zwrócony w lewo – punca szwajcarska dla srebra próby 875 | w prostokącie – 0,875 / 84 | w kartuszu pod gwiazdką LOUIS GRISEL – znak firmowy zarejestrowany w roku 1893 |

SKU: 360732 Kategorie: ,