KLAUSEN E. 1. poł. XX w.

920.00

PEJZAŻ HOLENDERSKI Z ZAGRODĄ NAD RZEKĄ

Olej, sklejka; 13 x 18 cm
Sygnowany l.d.: E. Klausen
Na odwrocie naklejka zakładu ramiarskiego i sklepu: ANTOON GITSELS | LOMSTR.28 – VENLO | TEL. 280 | KUNSTHANDEL EN | ENCADREMENTEN

SKU: 360729 Kategorie: ,