Hefra, Warszawa, 2. poł. XX w.

345.00

ŁYŻKA DO CUKRU – WZÓR RAPSODIA

Srebro pr.3;
waga: 31 g.; dł. : 14,8 cm
Puncowane: w okręgu znak Hefry | w owalu W, główka w chustce zwrócona w prawo, 3

SKU: 360725 Kategorie: ,