Polska (?), XX w.

690.00

ZESTAW 6 ŁYŻECZEK DO HERBATY

Srebro pr.3;
waga: 171 g.; dł.: 14,6 cm;
jedna łyżeczka: 15 cm
Puncowane: znak trójzębu | w owalu: w owalu W, główka w chustce zwrócona w prawo, 3 | jedna łyżeczka: SC | w owalu 3, główka w chustce zwrócona w lewo, W

SKU: 360724 Kategorie: ,