230.00 zł
FILIŻANKA ZE SPODKIEM
Porcelana, złocenia;
średn. filiżanki: 6,1 cm;
średn. spodka: 12,8 cm
Sygnowane: na spodku ryte w masie Y
Stan zachowania: przetarcia złoceń.
Filiżanka neoklasycystyczna dekorowana motywem tataraku i trzcin.