manufaktura M.S. Kuzniecowa

690.00

FILIŻANKA ZE SPODKIEM, manufaktura M.S. Kuzniecowa, dawna manufaktura F. Gardnera, Wierbiłki, gub. Moskiewska, Rosja, 1891-1917

Porcelana, malatury podszkliwne;
średn. filiżanki: 6,7 cm;
średn. spodka: 13,3 cm
Sygnowane: czerwony naszkliwny znak – godło Rosji, pod którym w owalu herb Moskwy – św. Jerzy | naszkliwnie 63.
Stan zachowania: drobna szczerbka na rancie.

SKU: 360719 Kategorie: ,