MALARZ NIEOKREŚLONY, poł. XIX w.

5,175.00

PEJZAŻ WIEJSKI Z CHŁOPEM IDĄCYM PRZEZ MOSTEK

Olej, płótno; 42 x 58 cm
Stan zachowania: do konserwacji.

SKU: 360662 Kategorie: ,