MALARZ NIEOKREŚLONY, XX w.

2,300.00

PEJZAŻ JESIENNY

Olej, płótno; 40,5 x 51,5 cm
Sygnowany p.d.: monogram wiązany AH

SKU: 360657 Kategorie: ,