Stojanowicz

460.00

Widok ulicy Freta na skrzyżowaniu z Długą

Akwarela, gwasz, tusz; 23 x 18 w świetle passe-partout Sygnowany p.d.: Stojanowicz
Na akwareli widoczne są: fragment dzwonnicy kościoła Dominikanów, kamienice przy ul. Freta, kościół Paulinów oraz domek przy ul. Długiej z r. 1821.

SKU: 360626 Kategorie: ,