161.00 zł
Pejzaż wiejski, wg Davida Teniersa mł., Augsburg, 3. ćw. XVIII w.
Akwaforta; 18 x 24 cmSygnowana: l.d. Teniers pinx. | p.d.: Ioh. Georg Hertel, excud, A.V. 4 | śr. No82