Johann Georg Hertel

161.00

Pejzaż wiejski, wg Davida Teniersa mł., Augsburg, 3. ćw. XVIII w.

Akwaforta; 18 x 24 cm
Sygnowana: l.d. Teniers pinx. | p.d.: Ioh. Georg Hertel, excud, A.V. 4 | śr. No82

SKU: 360613 Kategorie: ,