Robert Daudet

161.00

Scena wiejska, wg Isaaca van Ostade, 1777

Akwaforta; 18 x 24 cm (odcisk płyty)
Sygnowana: l.d.: Isaac Ostade Pinxit | p.d.: R. Daudet Sculp. 1777

SKU: 360612 Kategorie: ,