W. Walkiewicz

690.00

Powrót Jasyru, wg Leopolda Löfflera, 1865

Litografia; 43,5 x 62 cm
Sygnowana na kamieniu: l.d. – z obrazu Löfflera | p.d. – litografował Walkiewicz w Warszawie
Na marginesie tytuł obrazu i napis: Towarzystwo Zachęty Sztuk Pięknych w Królestwie Polskim Członkom Swoim za rok 1865.

SKU: 360609 Kategorie: ,