690.00 zł
Powrót Jasyru, wg Leopolda Löfflera, 1865
Litografia; 43,5 x 62 cm
Sygnowana na kamieniu: l.d. – z obrazu Löfflera | p.d. – litografował Walkiewicz w Warszawie
Na marginesie tytuł obrazu i napis: Towarzystwo Zachęty Sztuk Pięknych w Królestwie Polskim Członkom Swoim za rok 1865.