W. Walkiewicz

920.00

Otrucie królowej Bony, wg Jana Matejki, 1862

Litografia; 54,6 x 44 cm
Sygnowana na kamieniu: śr.d.: Odbito w Zakładzie Artystyczno-Litograficznym A. Dzwonkowskiego i Spółki w Warszawie ul. Miodowa No 482 | p.d.: rysował na kamieniu W. Walkiewicz
Na dolnym marginesie tytuł obrazu i napis: Towarzystwo Zachęty Sztuk Pięknych w Królestwie Polskim Członkom Swoim za rok 1862.

SKU: 360608 Kategorie: ,