Zestaw czterech półmisków dekorowanych rzucikiem kwiatowym

1,200.00

Ćmielów, l. 30-te XX w.

PÓŁMISEK OWALNY Porcelana, malatury naszkliwne, złocenia; 35,5 x 24,7 cm
Sygnowany: wycisk w masie: trójkąt z literą Ć | ĆMIELÓW | naszkliwie zielenią: trójkąt z literą Ć | ĆMIELÓW | 6099 | CD | naszkliwnie złotem: E
Stan zachowania: drobne przetarcia złoceń. PÓŁMISEK OKRĄGŁY Porcelana, malatury naszkliwne, złocenia; średn.: 30 cm
Sygnowany: wycisk w masie: trójkąt z literą Ć | ĆMIELÓW | 7 | naszkliwie zielenią: trójkąt z literą Ć | ĆMIELÓW | 6099 | AB | naszkliwnie złotem: K
Stan zachowania: drobne przetarcia złoceń. PÓŁMISEK OWALNY Porcelana, malatury naszkliwne, złocenia; 35,7 x 24,7 cm
Sygnowany: wycisk w masie: trójkąt z literą Ć | ĆMIELÓW | naszkliwie zielenią: trójkąt z literą Ć | ĆMIELÓW | 099 | DC | naszkliwnie złotem: BM
Stan zachowania: drobne przetarcia złoceń. PÓŁMISEK OKRĄGŁY

Porcelana, malatury naszkliwne, złocenia; średn.: 30,2 cm
Sygnowany: wycisk w masie: trójkąt z literą Ć | ĆMIELÓW | | naszkliwie zielenią: trójkąt z literą Ć | ĆMIELÓW | naszkliwnie złotem: E
Stan zachowania: drobne przetarcia złoceń. cena za stukę: 300zł

SKU: 360600 Kategorie: ,