2,300.00 zł
Dziewczyna w stroju ludowym patrząca przez ramię, 1889
Olej, deska; 54 x 43,8 cmSygnowany l.d.: monogram AK | 1889Stan zachowania: pęknięcie deski na licu obrazu.