Malarz niemiecki, 4. ćw. XIX w.

2,300.00

Dziewczyna w stroju ludowym patrząca przez ramię, 1889

Olej, deska; 54 x 43,8 cm
Sygnowany l.d.: monogram AK | 1889
Stan zachowania: pęknięcie deski na licu obrazu.

SKU: 360587 Kategorie: ,