KOMODA ROKOKOWA, Francja, poł. XVIII w.

22,200.00

Konstrukcja świerk, sosna; fornir: palisander, róża, mahoń, bukszpan; intarsje; okucia mosiężne (wtórne), blat marmurowy (wtórny); 85 x 116 x 60 cm
Stan zachowania: ubytki forniru