TOALETKA W TYPIE ANGIELSKIM, pocz. XIX w.

3,540.00

Konstrukcja sosna, fornir mahoń, okucia mosiężne; 71 x 69 x 41 cm

Na prostych nóżkach, oskrzynia prostopadłościenna, przykryta uchylnym blatem na zawiasach pod którym 11 przegródek; niżej dwie szufladki

Stan zachowania: brak jednego zawiasu blatu i jednej wysuwanej podpórki podtrzymującej uchylony blat, jednego bocznego uchwytu, lusterka we wnętrzu; przetarcia, zarysowania forniru

Pochodzenie: zbiory Rotwandów