MALARSTWO DAWNE

Strona 3 z 31
Wyników 73 - 108 z 1081

malarstwo

045248

B. SOŁTYSIKÓWNA

PORTRET HRABIEGO JERZEGO GORISZOWSKIEGO, 1939
Cena: 2950,00 zł
045248

B. SOŁTYSIKÓWNA

Cena: 2950,00 zł
0123

BARTSCH

PEJZAŻ Z KLASZTOREM, 1898 Olej, płótno; 43,5 x 64 cm Sygnowany l.d.: Bartsch / 1898
Cena: 1150,00 zł
0123

BARTSCH

Cena: 1150,00 zł
00853

Bazyli POUSTOCHKINE

PEJZAŻ WIEJSKI
Cena: 963,00 zł
00853

Bazyli POUSTOCHKINE

Cena: 963,00 zł
a91n029 kopia

BERNIGEROTH Johann Martin (1713-1767), Lipsk, 1741

PORTRET JOHANNA AUGUSTA VON ANHALT- ZERBST
Cena: 1035,00 zł
a91n029 kopia

Cena: 1035,00 zł
a86n031 copy

BERRIAT Charles Joseph

STOGI, 1953
Cena: 920,00 zł
a86n031 copy

BERRIAT Charles Joseph

Cena: 920,00 zł
20101012_152640_192

BIENIEK Ignacy (1925-1993)

BRZÓZA KRÓLEWSKA, 1981
Cena: 3048,00 zł
20101012_152640_192

BIENIEK Ignacy (1925-1993)

Cena: 3048,00 zł
07221

Birekt FOSTER

ZAMEK ELEKTORA W ELTVILLE AM RHEIN, 1875
Cena: 118,00 zł
07221

Birekt FOSTER

Cena: 118,00 zł
20140428_173005_179

Bogusław BRANDT

ZAMEK OSTROGSKICH - EKSLIBRIS HANNY BRANDT Miedzioryt, papier; 85 x 78 mm (odcisk płyty)
Cena: 115,00 zł
20140428_173005_179

Bogusław BRANDT

Cena: 115,00 zł
20121003_115213_090

Bogusław SZWACZ

WIDOK MIASTA, 1939 Gwasz, papier, 32,5 x 47 w świetle p-p Sygnowany p.d.: Bog. Szwacz 39
Cena: 1150,00 zł
20121003_115213_090

Bogusław SZWACZ

Cena: 1150,00 zł
baake2

Bolesław BAAKE

PORTRET KOBIETY W CZARNYM KAPELUSZU, 1930 Olej, płótno; 45 x 40 cm Sygnowany p.d.: BB
Cena: 9900,00 zł
baake2

Bolesław BAAKE

Cena: 9900,00 zł
baake1

Bolesław BAAKE

PORTRET CHŁOPCA, lata 30-te XX w. Olej, płótno; 49 x 46 cm
Cena: 9900,00 zł
baake1

Bolesław BAAKE

Cena: 9900,00 zł
032-boucher

BOUCHER

LEŚNY STRUMIEŃ, 1 poł. XX w.

Olej, płótno,20 x 25 cm

Sygnowany l.d.: Boucher

Cena: 690,00 zł
032-boucher

BOUCHER

Cena: 690,00 zł
10032

BOUYER

OBRONA SZTANDARU PRZEZ POLSKIEGO SZWOLEŻERA, 1868
Cena: 21240,00 zł
10032

BOUYER

Cena: 21240,00 zł
421

Bożena WAHL

ISTOTA, 1980 Tusz, gwasz, ołówek, karton; 61,5 x 58,5 cm Sygnowany p.d.: B.Wahl 1980
Cena: 963,00 zł
421

Bożena WAHL

Cena: 963,00 zł
077-breslauer

BRESLAUER

NOKTURN Z GóRSKIM POTOKIEM Olej, płótno; 41 x 65 cm Sygnowany p.d.: Breslauer
Cena: 2300,00 zł
077-breslauer

BRESLAUER

Cena: 2300,00 zł
266_9

Bronisław LIGĘZA

DZIEWIĘĆ RYSUNKÓW I GRAFIK
Cena: 601,88 zł
266_9

Bronisław LIGĘZA

Cena: 601,88 zł
a91n024 kopia

BRUNO WENDT Niemcy, 1. poł. XX w.

KROWY NAD RZEKĄ
Cena: 2300,00 zł
a91n024 kopia

Cena: 2300,00 zł
20110614_174439_018

C. Bergn, XX w.

Bukiet z makami i rumiankami w niebieskim wazonie
Cena: 1150,00 zł
20110614_174439_018

C. Bergn, XX w.

Cena: 1150,00 zł
20150321_141533_050

C. BERGNER

Kwiaty w wazonie, ok. 1930
Olej, płótno; 61 x 70,5 cm
Sygnowany p.śr.: C.Bergner
Cena: 1035,00 zł
20150321_141533_050

C. BERGNER

Cena: 1035,00 zł
Strona 3 z 31