MALARSTWO DAWNE

Strona 10 z 31
Wyników 325 - 360 z 1081

malarstwo

20110510_203756_023

JEAN COUNE

PEJZAŻ Z ŁODZIAMI RYBACKIMI WPŁYWAJĄCYMI DO PORTU
Cena: 2300,00 zł
20110510_203756_023

JEAN COUNE

Cena: 2300,00 zł
20110510_170114_073

JEAN PESKÉ (Jan Mirosław Peszke)

PEJZAŻ Z POŻÓŁKŁYM DRZEWEM PRZY PAŁACU
Cena: 6900,00 zł
20110510_170114_073

Cena: 6900,00 zł
05734

Jerzy FEDKOWICZ

JAPOŃSKA WAZA I JABŁKA
Cena: 4816,91 zł
05734

Jerzy FEDKOWICZ

Cena: 4816,91 zł
0721

Jerzy HEWELKE

PEJZAŻ JESIENNY Z DWORKIEM
Cena: 1203,76 zł
0721

Jerzy HEWELKE

Cena: 1203,76 zł
2783

Jerzy LESKI

SŁONECZNIKI
Cena: 1811,00 zł
2783

Jerzy LESKI

Cena: 1811,00 zł
10196

Jerzy MANIEWSKI

RYNEK STAREGO MIASTA W WARSZAWIE, 1962
Cena: 493,99 zł
10196

Jerzy MANIEWSKI

Cena: 493,99 zł
10064

Jerzy MANIEWSKI

WIDOK ZIMOWY, 1963
Cena: 617,49 zł
10064

Jerzy MANIEWSKI

Cena: 617,49 zł
2029

Jerzy PANEK

AUTOPORTRET, 1990 Pastel olejny, papier; 21 x 14 cm Sygnowany ołówkiem p.d.: VII 90 | Panek
Cena: 722,00 zł
2029

Jerzy PANEK

Cena: 722,00 zł
3011

Jerzy PAWŁOWSKI

FASADA KATEDRY WARSZAWSKIEJ
Cena: 963,38 zł
3011

Jerzy PAWŁOWSKI

Cena: 963,38 zł
02014

Jerzy PAWŁOWSKI

ZAUŁEK STAROMIEJSKI
Cena: 1234,98 zł
02014

Jerzy PAWŁOWSKI

Cena: 1234,98 zł
02132

Jerzy PAWŁOWSKI

RYNEK STAREGO MIASTA W WARSZAWIE WIDZIANY OD NOWOMIEJSKIEJ
Cena: 617,49 zł
02132

Jerzy PAWŁOWSKI

Cena: 617,49 zł
10199

Johann Baptist HEINEFETTER

ROZBITA BATERIA
Cena: 8260,00 zł
10199

Johann Baptist HEINEFETTER

Cena: 8260,00 zł
a127_015

Johann Friedrich GRUBER (GRUEBER)

    VERAIKON, 1654 r. Olej, płótno; 63,5 x 55 cm U dołu cytaty po łacinie z Księgi Izajasza (53.2): Non est species ei, neque decor, et vidimus tanquam leprosum; Pieśni nad pieśniami (5.2) Aperi mihi, soror mea, amica mea, columba mea, immaculata mea, quia caput meum plenum est rore, et cincinni mei guttis noctium. Modlitwa po niemiecku: Herr Jesu Christe Gottes Sohn. Dein Spott und Rohn, Dein Dorene Kroon, Lass Sein Mein Ehre Fremdt und Wohn Sygnowany pod tekstem l.d.: Johan Friderick Grueber ; p.d.: (...) Ag. 1654
Cena: 29900,00 zł
a127_015

Cena: 29900,00 zł
152b

JOHANN KLUSKA

KLĘCZĄCY AKT KOBIECY
Cena: 920,00 zł
152b

JOHANN KLUSKA

Cena: 920,00 zł
051-johann-seits

Johann SEITS

DUBROWNIK, 1929 Gwasz, karton; 40 x 50 cm Sygnowany p.d.: J. SEITS |DUBROWNIK|1929
Cena: 4370,00 zł
051-johann-seits

Johann SEITS

Cena: 4370,00 zł
04942

Johannes GLAUBER

PEJZAŻ Z KOBIETAMI NAD WODĄ
Cena: 25960,00 zł
04942

Johannes GLAUBER

Cena: 25960,00 zł
20101123_114949_027

JOSEF Carl (ur. 1877 Wiedeń)

ROZMOWA DWÓCH MĘŻCZYZN W KARCZMIE
Cena: 2300,00 zł
20101123_114949_027

JOSEF Carl (ur. 1877 Wiedeń)

Cena: 2300,00 zł
0349

Josefine SWOBODA

PORTRET KOBIETY, 1917
Cena: 3450,00 zł
0349

Josefine SWOBODA

Cena: 3450,00 zł
20110301_160553_113

JÓZEF BRACH XX w.

PRZED POLOWANIEM
Cena: 3048,00 zł
20110301_160553_113

JÓZEF BRACH XX w.

Cena: 3048,00 zł
1303

Józef BRODOWSKI (młodszy)

CZERKIES NA ZWIADACH OBSERWUJĄCY ŻOŁNIERZY ROSYJSKICH, 1847
Cena: 10350,00 zł
1303

Józef BRODOWSKI (młodszy)

Cena: 10350,00 zł
256-jozef-cempla

Józef CEMPLA

BRAMA WAZóW NA WAWELU, 1954 Pastel, papier; 30 x 27 cm Sygnowany p.d.: Cempla | Kraków 1954
Cena: 402,00 zł
256-jozef-cempla

Józef CEMPLA

Cena: 402,00 zł
20130927_125002_052a

Józef CHARYTON

    ZAKOCHANI, 1933 Olej, płótno; 99 x 163,5 cm Sygnowany p. d.: J. CHARYTON 1933
Cena: 11500,00 zł
20130927_125002_052a

Józef CHARYTON

Cena: 11500,00 zł
00894

Józef CHEŁMOŃSKI

BŁOTNISTA DROGA, 1882
Cena: 507577,00 zł
00894

Józef CHEŁMOŃSKI

Cena: 507577,00 zł
20110409_125821_091

JÓZEF GRACZYŃSKI

WIOSKA ZIMĄ
Cena: 460,00 zł
20110409_125821_091

JÓZEF GRACZYŃSKI

Cena: 460,00 zł
20110409_162528_026

JÓZEF GRACZYŃSKI

LASEK BRZOZOWY
Cena: 460,00 zł
20110409_162528_026

JÓZEF GRACZYŃSKI

Cena: 460,00 zł
20110409_164726_024

JÓZEF GRACZYŃSKI

GÓRAL I GÓRALKA
Cena: 863,00 zł
20110409_164726_024

JÓZEF GRACZYŃSKI

Cena: 863,00 zł
20111013_204435_015

Józef Graczyński

Sosny
Cena: 748,00 zł
20111013_204435_015

Józef Graczyński

Cena: 748,00 zł
20130304_160841_044

Józef GRACZYŃSKI

KATEDRA W POZNANIU Akwarela, papier; 20 x 27 cm
Cena: 920,00 zł
20130304_160841_044

Józef GRACZYŃSKI

Cena: 920,00 zł
20150321_140222_graczynski

Józef GRACZYŃSKI

LATEM
Olej, płótno; 65,7 x 99 cm
Sygnowany brązowym olejem p. d.: Józef Graczyński
Cena: 11000,00 zł
20150321_140222_graczynski

Józef GRACZYŃSKI

Cena: 11000,00 zł
Strona 10 z 31