MALARSTWO DAWNE

Strona 1 z 2
Wyników 1 - 36 z 49

Galeria na Freta

a69n075 copy

Adam BUNSCH

W WIOSENNYM SADZIE, 1947
Olej, płótno; 81 x 63 cm
Sygnowany p. d.: Adam Bunsch 1947, l.d.: 849
Cena: 11000,00 zł
a69n075 copy

Adam BUNSCH

Cena: 11000,00 zł
a85n233 copy

Antoni Kierpal

Nad brzegiem morza Olej, tektura; 21,5 x 29,5 cm
Sygnowany p.d. : A. Kierpal
Cena: 2013,00 zł
a85n233 copy

Antoni Kierpal

Cena: 2013,00 zł
31782

CARITAS, XVIII w.

Cena: 5500,00 zł
31782

CARITAS, XVIII w.

Cena: 5500,00 zł
20101023_091209_005

Edmund DITTMANN

Zwiad huzarów pruskich, 1867 olej, płótno: 40,7 x 48,7cm
Cena: 8480,00 zł
20101023_091209_005

Edmund DITTMANN

Cena: 8480,00 zł
a87n032 kopia

Eugeniusz Geppert

Sygnowany p.d.: Eugeniusz Geppert
Cena: 11500,00 zł
a87n032 kopia

Eugeniusz Geppert

Cena: 11500,00 zł
20120405_144052_040

Feliks Szewczyk

Sygnowany p.d.: F.SzewczyK
Cena: 2875,00 zł
20120405_144052_040

Feliks Szewczyk

Cena: 2875,00 zł
20110615_123050_a87n005 kopia

Henryk Wieczorek

Konie zaprzężone do wozu Olej, tektura; 35 x 47 cm
Sygnowany p.d.: HWieczorek
Cena: 2800,00 zł
20110615_123050_a87n005 kopia

Henryk Wieczorek

Cena: 2800,00 zł
zzzzz

Jan GOLUS

  • ZMROK NAD ROZLEWISKIEM
  • Olej, płótno; 65,5 x 80,8 cm
Cena: 4180,00 zł
zzzzz

Jan GOLUS

Cena: 4180,00 zł
011

Jan GOLUS

  • PORTRET, IV
  • Olej, płótno; 56 x 45 cm
    Sygnowany brązowym olejem p. d.: J. Golus
Cena: 4950,00 zł
011

Jan GOLUS

Cena: 4950,00 zł
20140107_154458_016

Kazimierz SICHULSKI

PORTRET STANISŁAWA CZAJKOWSKIEGO? Olej, płótno; 75,5 x 57 cm
Sygnowany p. g.: Sichulski
Cena: 18700,00 zł
20140107_154458_016

Kazimierz SICHULSKI

Cena: 18700,00 zł
0238

LEŚNY RUCZAJ, ok. 1900

MALARZ NIEROZPOZNANY Olej, płótno; 20 x 47 cm Sygnowany p.d.:C Rielett (?)
Cena: 2300,00 zł
0238

LEŚNY RUCZAJ, ok. 1900

Cena: 2300,00 zł
a79n005 copy

Malarz nieokreślony, 20-lecie międzywojenne

Głowa Araba Olej, tektura; 28,8 x 23,6 cm
Cena: 5500,00 zł
a79n005 copy

Cena: 5500,00 zł
dama

PORTRET DAMY W BIAŁEJ SUKNI, ok. 1720-25

Malarz nieokreślony
Olej, płótno; 90,3 x 72 cm
Cena: 22000,00 zł
dama

Cena: 22000,00 zł
a71n183 copy

Roman BRATKOWSKI

KWITNĄCE JABŁONIE
Olej, płótno
84 x 105 cm
Sygnowany p.d.: R. Bratkowski
Cena: 23000,00 zł
a71n183 copy

Roman BRATKOWSKI

Cena: 23000,00 zł
20110615_122501_a87n021 kopia

S. Zelnik

Katedra w Łowiczu, 1936 Olej, płótno; 50 x 61 cm
Sygnowany p.d.: ŁOWICZ IX 1936 | Zelnik
Cena: 5500,00 zł
20110615_122501_a87n021 kopia

S. Zelnik

Cena: 5500,00 zł
Strona 1 z 2