CF Filtering & Search

MALARSTWO DAWNE

Przedstawiamy najpiękniejsze dzieła malarstwa dawnego. W naszej ofercie znajdą Państwo obrazy polskich oraz zagranicznych malarzy. Są tu dzieła muzealne, portrety herbowe, sceny rodzajowe, nastrojowe pejzaże oraz widoki miejskie.

Strona 5 z 30
Wyników 145 - 180 z 1053

malarstwo

20150120_180446_139

Edwarda PRZEORSKA


EKSLIBRIS ZOFII LESZNER
Płyta miedziorytnicza; 82 x 62 mm
Sygnowany l.d.: ep | 43
Cena: 172,00 zł
20150120_180446_139

Edwarda PRZEORSKA



Cena: 172,00 zł
20150120_181624_133

Edwarda PRZEORSKA


EKSLIBRIS IRENY LESZNER
Płyta miedziorytnicza; 103 x 42 mm
Cena: 172,00 zł
20150120_181624_133

Edwarda PRZEORSKA



Cena: 172,00 zł
09752

Elżbieta RADZIKOWSKA


DAMA Z CZARNYM TRÓJKĄTEM
Cena: 472,00 zł
09752

Elżbieta RADZIKOWSKA



Cena: 472,00 zł
014-erich-zabel

Erich ZABEL


MARTWA NATURA Z GITARĄ, 1930 Olej, płótno; 77 x 59 cm Sygnowany p.d.: Erich Zabel – 1930
Cena: 1200,00 zł
014-erich-zabel

Erich ZABEL



Cena: 1200,00 zł
20110510_203645_024

ERNST DOLCINI


ŻAGLÓWKI W LAGUNIE WENECKIEJ, 1931
Cena: 2645,00 zł
20110510_203645_024

ERNST DOLCINI



Cena: 2645,00 zł
20110906_121026_025

Ernst Frommhold


Pejzaż letni z łąką
Cena: 3335,00 zł
20110906_121026_025

Ernst Frommhold



Cena: 3335,00 zł
018-lorenz-ernst-murowana

Ernst Hugo LORENZ-MUROWANA


RYBACKIE ŁODZIE NA MORZU
Cena: 3450,00 zł
018-lorenz-ernst-murowana

Ernst Hugo LORENZ-MUROWANA



Cena: 3450,00 zł
09027

Ernst Hugo LORENZ-MUROWANA


NOCNY POŁÓW
Cena: 1806,00 zł
09027

Ernst Hugo LORENZ-MUROWANA



Cena: 1806,00 zł
00469

Erwin CZERWENKA


PEJZAŻ GÓRSKI
Cena: 2470,89 zł
00469

Erwin CZERWENKA



Cena: 2470,89 zł
00366

Erwin CZERWENKA


PEJZAŻ Z KROŚCIENKA
Cena: 2470,89 zł
00366

Erwin CZERWENKA



Cena: 2470,89 zł
20111013_200539_033

Eugen Reich - Munsterberg


Pejzaż z miastem nad rzeką
Cena: 805,00 zł
20111013_200539_033

Eugen Reich - Munsterberg



Cena: 805,00 zł
09134

Eugene LEPOITTEVIN


RODZINA PRZY RYBACKIEJ ŁODZI
Cena: 3450,00 zł
09134

Eugene LEPOITTEVIN



Cena: 3450,00 zł
a87n032 kopia

Eugeniusz Geppert


Sielanka Akwarela, papier; 53,5 x 83 cm (w świetle passe-partout)
Sygnowany p.d.: Eugeniusz Geppert
Na odwrocie nalepka papierowa: ZWIĄZEK ZAWODOWY POLSKICH ARTYSTÓW PLASTYKÓW | W KRAKOWIE |Autor: Geppert Eugeniusz | Tytuł pracy: Kompozycja | Materiał: Akwarela 100 x 70 | Cena: 10.000 | Własność ...|Data wystawy: Warszawa Salon ogólno Polski | maj 1946oraz fragment drugiej nalepki:SALON WIOSENNY 1946 ZPAP | Geppert Eugeniusz |Kompozycja: | akw./pap. Geppert Eugeniusz |Kompozycja: | akw./pap. Wymiary 70 x 100 | 10.000
Cena: 11500,00 zł
a87n032 kopia

Eugeniusz Geppert



Cena: 11500,00 zł
06048

Eugeniusz PICHEL


NAD WKRĄ, 1953
Cena: 230,00 zł
06048

Eugeniusz PICHEL



Cena: 230,00 zł
188

EUGENIUSZ PICHELL


PRZEDWIOŚNIE, 1957
Cena: 345,00 zł
188

EUGENIUSZ PICHELL



Cena: 345,00 zł
20140602_172040_022

F. MARÉCHAUX


PEJZAŻ ZE STARYMI DĘBAMI, k. XIX w. Olej, płótno; 31 x 40 cm Sygnowany l.d.: F. Maréchaux
Cena: 2185,00 zł
20140602_172040_022

F. MARÉCHAUX



Cena: 2185,00 zł
01721

Feliks Michał WYGRZYWALSKI


AUTOPORTRET JAKO SPRZEDAWCA DYWANÓW
Cena: 6325,00 zł
01721

Feliks Michał WYGRZYWALSKI



Cena: 6325,00 zł
20120405_144052_040

Feliks Szewczyk


Przeprawa dwóch ułanów przez wodę Akwarela, papier, 48 x 65 cm
Sygnowany p.d.: F.SzewczyK
Cena: 2875,00 zł
20120405_144052_040

Feliks Szewczyk



Cena: 2875,00 zł
1-1

Ferdinand ZIX


OSTRÓŻKI
Cena: 4130,00 zł
1-1

Ferdinand ZIX



Cena: 4130,00 zł
20130927_152521_005

Ferenc KRUTSAY


    CYGANKA

    Olej, tektura; 70 x 55 cm

    Sygnowany p.d.: Krutsay F.

Cena: 4025,00 zł
20130927_152521_005

Ferenc KRUTSAY



Cena: 4025,00 zł
01935

Fr. SCHEIL


DĘBOWY ZAGAJNIK, ok. 1930
Cena: 1150,00 zł
01935

Fr. SCHEIL



Cena: 1150,00 zł
01839

Franciszek KOSTRZEWSKI


KOLPORTERZY MUCHY, 1906
Cena: 4830,00 zł
01839

Franciszek KOSTRZEWSKI



Cena: 4830,00 zł
a90n051

FRANCISZEK KWIATKOWSKI


PEJZAŻ LETNI Z DRZWAMI NAD RZECZKĄ
Cena: 6095,00 zł
a90n051

FRANCISZEK KWIATKOWSKI



Cena: 6095,00 zł
09279

François Hubert DROUAIS - krąg


PORTRET DAMY JAKO HEBE, PERSONIFIKACJA JESIENI, ok. 1770
Cena: 40250,00 zł
09279

François Hubert DROUAIS - krąg



Cena: 40250,00 zł
20120229_093009_039

Franz Martin Glüsing


Kutry rybackie u brzegów Helgolandu
Cena: 3220,00 zł
20120229_093009_039

Franz Martin Glüsing



Cena: 3220,00 zł
083-frederic-richard-smith

Frederic Richard SMITH


LEKTURA Olej, płótno dublowane; 40,5 x 61 cm Sygnowany l.d.: F.R.Smith
Cena: 2300,00 zł
083-frederic-richard-smith

Frederic Richard SMITH



Cena: 2300,00 zł
Strona 5 z 30

Zapraszamy do naszych salonów