MALARSTWO DAWNE

Strona 4 z 31
Wyników 109 - 144 z 1081

malarstwo

31782

CARITAS, XVIII w.

Cena: 5500,00 zł
31782

CARITAS, XVIII w.

Cena: 5500,00 zł
028626

CARL AUGUST HOFFMANN-SCHOLZ DWORZANIN KSIĘCIA KURLANDII PIOTRA BIRONA, 1827

Olej, płótno; 75,5 x 60 cm
Cena: 20700,00 zł
028626

Cena: 20700,00 zł
026-carl-deiker

Carl DEIKER

SOSNOWY LAS JESIENIĄ, 1909 Olej, płotno; 62 x 50 cm Sygnowany p.d.: Carl Deiker |19 09
Cena: 1380,00 zł
026-carl-deiker

Carl DEIKER

Cena: 1380,00 zł
0246

Carl SCHERRES

JESIENNY PARK Olej, płótno; 31 x 44 cm Sygnowany l.d.: C.Scherres
Cena: 2300,00 zł
0246

Carl SCHERRES

Cena: 2300,00 zł
0269

Carl SCHERRES

DWOREK Olej, płótno; 31 x 44 cm Sygnowany p.d.: C.Scherres
Cena: 3450,00 zł
0269

Carl SCHERRES

Cena: 3450,00 zł
062b

CARRIERS, Europa Zachodnia, pocz. XX w.

MINIATURA - PORTRET DAMY Z PERŁAMI WE WŁOSACH
Cena: 920,00 zł
062b

Cena: 920,00 zł
13735

Chakim Borysowicz GOLD

KUTER NA WOŁDZE, 1959
Cena: 3622,00 zł
13735

Chakim Borysowicz GOLD

Cena: 3622,00 zł
089

Charles I. Aanson (I'anson)

Pejzaż z krowami u wodopoju i rybakiem
Cena: 5750,00 zł
089

Charles I. Aanson (I'anson)

Cena: 5750,00 zł
03954

CHŁOPIEC Z KONSTANTYNOPOLA, 1924

MALARZ POLSKI
Cena: 2300,00 zł
03954

Cena: 2300,00 zł
06189

CHRYSTUS W DOMU MARII I MARTY, ok. 1700

MALARZ FLAMANDZKI
Cena: 20700,00 zł
06189

Cena: 20700,00 zł
2378

CHRYSTUS W KORONIE CIERNIOWEJ, poł. XX w.

GRAFIK POLSKI Klocek drzeworytniczy, drewno; 30 x 23,5 cm
Cena: 1035,00 zł
2378

Cena: 1035,00 zł
037

Cirano Castelfranchi

Mediolańska ulica, l. 30-te XX w.
Cena: 4600,00 zł
037

Cirano Castelfranchi

Cena: 4600,00 zł
05777

Claude LORRAIN

UCIECZKA DO EGIPTU
Cena: 118,00 zł
05777

Claude LORRAIN

Cena: 118,00 zł
20110409_125345_094

CLEMMEN JEPPE CLEMMENSEN

LETNI PEJZAŻ Z DUŃSKIM MIASTECZKIEM, 1913
Cena: 2185,00 zł
20110409_125345_094

CLEMMEN JEPPE CLEMMENSEN

Cena: 2185,00 zł
0196

Czesław WDOWISZEWSKI

KWIATY W WAZONIE, 1965
Cena: 3088,62 zł
0196

Czesław WDOWISZEWSKI

Cena: 3088,62 zł
01852

Czesław WDOWISZEWSKI

MARTWA NATURA, 1965
Cena: 4324,07 zł
01852

Czesław WDOWISZEWSKI

Cena: 4324,07 zł
3725

Danuta WABERSKA

SZUKANIE ŚWIATŁA, 1969
Cena: 287,00 zł
3725

Danuta WABERSKA

Cena: 287,00 zł
01792

Dariusz WĄSOWICZ

PLAC ZAMKOWY W WARSZAWIE
Cena: 1445,07 zł
01792

Dariusz WĄSOWICZ

Cena: 1445,07 zł
040-dawid-osipowicz-widhopff

Dawid Osipowicz WIDHOPFF

SIEDZĄCA DAMA W CZARNEJ SUKN
Cena: 9200,00 zł
040-dawid-osipowicz-widhopff

Dawid Osipowicz WIDHOPFF

Cena: 9200,00 zł
031-dirk-jansen

Dirk JANSEN

PORT W TANGERZE
Cena: 1853,17 zł
031-dirk-jansen

Dirk JANSEN

Cena: 1853,17 zł
0237

DWOREK JESIENIĄ, ok. 1930

MALARZ POLSKI
Cena: 345,00 zł
0237

DWOREK JESIENIĄ, ok. 1930

Cena: 345,00 zł
01355

DZIEWCZYNA Z KWIATAMI, pocz. XX w.

Olej, deska (paleta malarska); 67 x 50 cm
Cena: 2950,00 zł
01355

Cena: 2950,00 zł
041

E. Claus

Chryzantemy i cynie
Cena: 3050,00 zł
041

E. Claus

Cena: 3050,00 zł
20121003_114400_096

E. NEUBAUER

    KOBIETA Z ROBÓTKĄ, ok. 1900 Olej, tektura; 34,5 x 29 cm Sygnowany p.d.: E. Neubauer
Cena: 2070,00 zł
20121003_114400_096

E. NEUBAUER

Cena: 2070,00 zł
20140227_141447_197

E. ORŁOWSKI

RABUŚ, ok. 1930 Gwasz, papier; 21 x 30 cm Sygnowany p.d.: E. Orłowski
Cena: 1035,00 zł
20140227_141447_197

E. ORŁOWSKI

Cena: 1035,00 zł
Strona 4 z 31