Strona 1 z 12
Wyników 1 - 36 z 409

Katalog Aukcyjny

37829

378. WAZON Z NIETOPERZAMI, Chiny, 1 poł. XX w.

Drewno, laka, wys. 66,5 cm
Cena: 2200,00 zł
37829

Cena: 2200,00 zł
37739

377. KULA SZCZĘŚCIA, Chiny, ok. 1930

Jadeit, śr. 5,5 cm, czterowarstwowa
Cena: 600,00 zł
37739

Cena: 600,00 zł
3767

376. SHOULAO, Chiny, 2 poł. XIX w.

Porcelana, farby naszkliwne, wys. 46 cm
Cena: 1500,00 zł
3767

Cena: 1500,00 zł
287

375. DZBANUSZEK, Egipt, 1982

Srebro, próba 900; waga 237 g, wys. 15 cm
Cena: 1500,00 zł
287

375. DZBANUSZEK, Egipt, 1982

Cena: 1500,00 zł
3744

374. BUDDA, Chiny, XIX/XX w.

Brąz, wys. 8 cm
Cena: 800,00 zł
3744

374. BUDDA, Chiny, XIX/XX w.

Cena: 800,00 zł
3732

373. AWALOKITEŚWARA, Tybet, XVIII / XIX w.

Brąz, wys. 15 cm
Cena: 5000,00 zł
3732

Cena: 5000,00 zł
22553

372. KASETKA, Isfahan, Persja, XX w.

Srebro, próba 875, waga 588 g
Cena: 2000,00 zł
22553

Cena: 2000,00 zł
37163

371. SZTYLET, Azja Środkowa, XX.

Stal, metal srebrzony, drewno, kość, bawełna
Cena: 800,00 zł
37163

Cena: 800,00 zł
3705

370. PARA PODPÓREK DO KSIĄŻEK, Afryka, XX w.

Heban, wys. 25,5 cm
Cena: 1600,00 zł
3705

Cena: 1600,00 zł
2531

369. KASETA, Persja, 1 poł. XX w.

Srebro, próba 3, waga 508 g; 3,2 x 30,2 x 10 cm
Cena: 2000,00 zł
2531

Cena: 2000,00 zł
36769

367. POPIERSIE, PODPÓRKA DO KSIĄŻEK, Afryka, XX w.

Heban, 21,7 x 11,5 x 9 cm
Cena: 800,00 zł
36769

Cena: 800,00 zł
3661

366. SZTUĆCE SERWINGOWE WZÓR WSCHODNI, Polska, Warszawa, Hefra, ok. 1975

Srebro, próba 3, waga 578 g
Cena: 2500,00 zł
3661

Cena: 2500,00 zł
36232

362. SZKATUŁA, XVIII w.

Żelazo, 28,5 x 40 x 28,5 cm
Cena: 6500,00 zł
36232

362. SZKATUŁA, XVIII w.

Cena: 6500,00 zł
3619

361. PARA PUTT, Polska, poł. XVIII w.

Drewno, polichromia, wys. 50 cm
Cena: 6500,00 zł
3619

Cena: 6500,00 zł
360a

360A. DZBANEK, XIX w.

Miedź, wys. 18, śr. 16,5 cm
Cena: 200,00 zł
360a

360A. DZBANEK, XIX w.

Cena: 200,00 zł
36088

360. TALERZ Z JELENIEM, Niemcy, XIX/XX w.

Cyna, śr. 24 cm
Cena: 200,00 zł
36088

Cena: 200,00 zł
35995

359. KONSOLA Z ORŁEM, 2 poł. XIX w.

Drewno, brązowa farba, 26, 5 x 33,6 x 15,2 cm
Cena: 2500,00 zł
35995

Cena: 2500,00 zł
358b

358B. Louis Georges HÉBERT

GŁOWA DZIEWCZYNY
Cena: 350,00 zł
358b

358B. Louis Georges HÉBERT

Cena: 350,00 zł
358a

358A. Louis Georges HÉBERT

GŁOWA AFRYKAŃSKA
Cena: 350,00 zł
358a

358A. Louis Georges HÉBERT

Cena: 350,00 zł
35661

356. RAMKA NA MINIATURĘ, XIX w.

Brąz, miedź złocone; 15 x 12,5 cm
Cena: 400,00 zł
35661

Cena: 400,00 zł
3552

355. PUCHAR PAMIĄTKOWY, Niemcy, Kolonia, Orivit, 1910

Plater na nowym srebrze i cynie, wys. 25.5 cm
Cena: 800,00 zł
3552

Cena: 800,00 zł
35472

354. PUDEŁKO, Peru, 2 poł. XX w.

Drewno, srebro, próba 925, szkło, tkanina; 5,5 x 13 x 10,2 cm
Cena: 600,00 zł
35472

Cena: 600,00 zł
352a

352A. TACA, Polska, Warszawa, Fraget, ok. 1880

Plater na nowym srebrze; 70,5 x 46,5 cm
Cena: 600,00 zł
352a

Cena: 600,00 zł
35213

352. SECESYJNE PUDEŁKO NA CYGARA, ok. 1900

Plater na mosiądzu i cynie, drewno; 7,6 x 19 x 14,3 cm
Cena: 1800,00 zł
35213

Cena: 1800,00 zł
35142

351. MAPA SAMOCHODOWA NIEMIEC

Fuco, Dresden, ok. 1925
Cena: 100,00 zł
35142

351. MAPA SAMOCHODOWA NIEMIEC

Cena: 100,00 zł
27163

350A. TACA, Polska, Warszawa, Fraget, ok. 1920

Plater na mosiądzu, sosna, mahoń; 92 x 56,5 cm
Cena: 4000,00 zł
27163

Cena: 4000,00 zł
3504

350. KOZIOŁEK POD SZTUĆCE Z PODPÓRKAMI W FORMIE DZIKÓW, XIX/XX w.

Plater na mosiądzu, dł. 8,5 cm
Cena: 200,00 zł
3504

Cena: 200,00 zł
34913

349. 18 KOZIOŁKÓW POD SZTUĆCE, Polska, Warszawa, Norblin, XIX/XX w.

Plater na nowym srebrze, dł. 9 cm
Cena: 1000,00 zł
34913

Cena: 1000,00 zł
Strona 1 z 12