Strona 1 z 10
Wyników 1 - 36 z 348

Katalog Aukcyjny

20150330_184405_074

186. MEDAL, 200-LECIE ODSIECZY WIEDEŃSKIEJ, Polska, 1893

Cyna, śr. 34 mm
Cena: 200,00 zł
20150330_184405_074

Cena: 200,00 zł
3283

122. Marc CHAGALL

ZIELONY AKROBATA, 1979
Cena: 900,00 zł
3283

122. Marc CHAGALL

Cena: 900,00 zł
18896

248. IKONA CZTEROPOLOWA, Rosja, XVIII w.

Tempera, złocenie, deska; 28,5 x 22,5 cm
Cena: 6250,00 zł
18896

Cena: 6250,00 zł
01794

036. Tadeusz NARTOWSKI

NAD STAWEM
Cena: 2500,00 zł
01794

036. Tadeusz NARTOWSKI

Cena: 2500,00 zł
01638

067. Michał GORSTKIN WYWIÓRSKI

WIERZCHOŁKI DRZEW NA TLE NIEBA, 1895 – 1915
Cena: 4400,00 zł
01638

Cena: 4400,00 zł
271757

286B. ŁOPATKA DO RYB, 2 poł. XIX w.

Plater na mosiądzu, dł. 31 cm
Cena: 150,00 zł
271757

Cena: 150,00 zł
20110510_152904_116

386. PO POLOWANIU, dwudziestolecie międzywojenne

Brąz patynowany, podstawa - marmur; wys. całkowita: 28 cm
Cena: 2000,00 zł
20110510_152904_116

Cena: 2000,00 zł
4026

402. CHIŃCZYK, Chiny, pocz. XX w.

Gwasz, pergamin, 16 x 12 cm (w świetle ramy)
Cena: 800,00 zł
4026

Cena: 800,00 zł
40114

401. CHINKA, Chiny, pocz. XX w.

Cena: 800,00 zł
40114

Cena: 800,00 zł
4003

400. POKRYWA KADZIELNICY, Południowe Chiny, XIX w.

Brąz, inkrustacje srebrem; wys. 16, śr. 20 cm
Cena: 900,00 zł
4003

Cena: 900,00 zł
3992

399. WAZA, Chiny, XIX/XX w.

Brąz, emalia komórkowa, wys. 17,5 cm
Cena: 500,00 zł
3992

399. WAZA, Chiny, XIX/XX w.

Cena: 500,00 zł
3988

398. LUSTRO, Chiny, XVIII / XIX w.

Brąz; śr. 13,5 cm
Cena: 1250,00 zł
3988

Cena: 1250,00 zł
3969

396. WAZA Z ZAJĄCAMI, Chiny, XVIII / XIX w.

Szkło pekińskie, żółć cesarska, wys. 23 cm
Cena: 1200,00 zł
3969

Cena: 1200,00 zł
3953

395. KADZIELNICA, Chiny, pocz. XX w.

Mosiądz, miedź, wys. 16 cm
Cena: 500,00 zł
3953

Cena: 500,00 zł
3948

394. FAJKA WODNA, Chiny, pocz XX w.

Porcelana, nadruk barwny, miedź, wys. 18,5(33) cm
Cena: 300,00 zł
3948

Cena: 300,00 zł
39346

393. TRAKTAT O GINEKOLOGI, Chiny, XVIII w.

12 tomów; 20,5 x 12 cm, 1 ilustracja, stempel właścicielski
Cena: 800,00 zł
39346

Cena: 800,00 zł
39262

392. GŁOWA LAMPARTA, Benin, XIX/XX w.

Brąz, dł. 25 cm
Cena: 1200,00 zł
39262

Cena: 1200,00 zł
3907

390. KOBIERZEC ERSARI, Turkiestan, poł. XX w.

Wełna, len, 115 x 197 cm
Cena: 1500,00 zł
3907

Cena: 1500,00 zł
38843

388. KRÓL-SZAMAN, Benin, poł. XIX w.

Brąz, wys. 47 cm
Cena: 3000,00 zł
38843

Cena: 3000,00 zł
3879

387. PARA TALERZY, Chiny, XIX w.

Porcelana, kobalt podszkliwny, farby naszkliwne, złocenia, śr. 46 cm
Cena: 7000,00 zł
3879

Cena: 7000,00 zł
38528

385. A. UMGEHER

SPRZEDAŻ NIEWOLNICY, 2 poł. XIX w.
Cena: 7000,00 zł
38528

385. A. UMGEHER

Cena: 7000,00 zł
384b

384B. TALERZ Z KWIATAMI I OWOCAMI, Saksonia, Miśnia, 1840-50

Porcelana, relief, złocenie, śr. 23 cm
Cena: 400,00 zł
384b

Cena: 400,00 zł
3846

384. STÓŁ POMOCNICZY ZE ŚW. JERZYM, ok. 1820

Drewno sosnowe, fornir orzech, intarsja; 76 x 74 x 75 cm
Cena: 3500,00 zł
3846

Cena: 3500,00 zł
38315

383. LEW, XIX w.

Brąz; 24 x 36 x 14 cm
Cena: 1000,00 zł
38315

383. LEW, XIX w.

Cena: 1000,00 zł
3822

382. ZEGAR KOMINKOWY, XIX / XX w.

Obudowa biały marmur na mosiężnych nóżkach; 30 x 25 x 13 cm
Cena: 2500,00 zł
3822

Cena: 2500,00 zł
38138

381. CELTYCKI WOJOWNIK, k. XIX w.

Brąz, alabaster (podstawa), figura 13 x 15 cm
Cena: 500,00 zł
38138

Cena: 500,00 zł
38027

380. CUKIERNICA SKRZYNKOWA, Polska, Warszawa, Norblin, 1896 - 1914

Plater na mosiądzu, 7,5 x 14 x 10,5 cm
Cena: 850,00 zł
38027

Cena: 850,00 zł
3798

379. ETAŻERA NA OWOCE, XIX / XX w.

Plater na mosiądzu, wys. 29, śr. 28 cm
Cena: 400,00 zł
3798

Cena: 400,00 zł
37736

377. Ferdinand SIEVERT

CHŁOPIEC Z GÓR, pocz. XX w.
Cena: 650,00 zł
37736

377. Ferdinand SIEVERT

Cena: 650,00 zł
Strona 1 z 10