Strona 1 z 4
Wyników 1 - 36 z 115

Galeria na Freta

82

KIELISZEK, Czechy, lata 20. - 30. XIX w.

  • Szkło bezbarwne, dmuchane, złocenia, wys. 12 cm
Cena: 850,00 zł
82

Cena: 850,00 zł
20121002_183846_126

SEPET NA CYGARA, Francja, 1 tercja XX w.

Drewno, masyw sosna, intarsje, wys. 19, promień 16 cm Na trzech nóżkach, cylindryczny; oskrzynienie na planie wycinka koła o kącie 96 stopni; u dołu szuflada na zawiasie; wyżej podzielona pionowo szafka, drzwiczki od wewnętrznej strony z dwiema półkami o okrągłych otworach na przybory Stan zachowania: Pionowe pęknięcie, zarysowania forniru, brak uchwytu drzwiczek
Cena: 920,00 zł
20121002_183846_126

Cena: 920,00 zł
1031

MANDOLINA, pocz. XX w.

Intarsje, dł. 65 cm
Cena: 920,00 zł
1031

MANDOLINA, pocz. XX w.

Cena: 920,00 zł
006a

Tymon NIESIOŁOWSKI

PISZĄCA DZIEWCZYNKA
Cena: 1180,00 zł
006a

Tymon NIESIOŁOWSKI

Cena: 1180,00 zł
20140303_170904_031

Stefan JUST

PEJZAŻ LETNI Olej, tektura, 52 x 42 Sygnowany p.d. S.JUST
Cena: 1725,00 zł
20140303_170904_031

Stefan JUST

Cena: 1725,00 zł
11557

Wanda WEDECKA

BUTELKI, ok. 1960
Cena: 1725,00 zł
11557

Wanda WEDECKA

Cena: 1725,00 zł
11461

Wanda WEDECKA

DOMY I TOPOLE
Cena: 1725,00 zł
11461

Wanda WEDECKA

Cena: 1725,00 zł
09795

M.J. ŻWIRSKI

WARSZAWSKA STARÓWKA OD STRONY PRAGI, ok. 1970
Cena: 1806,34 zł
09795

M.J. ŻWIRSKI

Cena: 1806,34 zł
Strona 1 z 4