Strona 1 z 4
Wyników 1 - 36 z 133

Galeria na Freta

a75n125 copy

Zofia PUSZCZYŃSKA

TOR
Olej, płótno; 80 x 60 cm
Na odwrocie napis: "TOR"
Cena: 3450,00 zł
a75n125 copy

Zofia PUSZCZYŃSKA

Cena: 3450,00 zł
16077

Włodzimierz SZYMAŃSKI

PORTYK
Cena: 9440,00 zł
16077

Włodzimierz SZYMAŃSKI

Cena: 9440,00 zł
20140107_171159_063

Wlastimil HOFMAN

TRYPTYK Z PALESTYNY, lata 40. XX w. 1) "Jagnię", 1945 r.
Piórko, ołówek, papier; 8,3 x 15,6 cm
Sygnowany piórkiem p.d.: 4 / I; WH [monogram wiązany]; 1945 | Jaffa
Na odwrocie sygnowany ołówkiem na środku przy dolnej krawędzi: Palestyna | WH [monogram wiązany]

2) "Pejzaż górski"
piórko, papier; 11 x 20,2 cm
sygnowany ołówkiem l.d.: WH [monogram wiązany]

3) "Na plaży", 1945 r.
piórko, papier; 8 x 15,4 cm
sygnowany piórkiem p.d.: 4/ III WH [monogram wiązany] 45 | Jaffa
Na odwrocie sygnowany ołówkiem, na środku: Palestyna |
WH [monogram wiązany]
Cena: 2500,00 zł
20140107_171159_063

Wlastimil HOFMAN

Cena: 2500,00 zł
09324

WITOLD PAŁKA

ORKIESTRA, 1999
Cena: 25954,21 zł
09324

WITOLD PAŁKA

Cena: 25954,21 zł
095_12

Witold PAŁKA

TRZY GRACJE, 2011
Cena: 25954,21 zł
095_12

Witold PAŁKA

Cena: 25954,21 zł
11461

Wanda WEDECKA

DOMY I TOPOLE
Cena: 1725,00 zł
11461

Wanda WEDECKA

Cena: 1725,00 zł
11557

Wanda WEDECKA

BUTELKI, ok. 1960
Cena: 1725,00 zł
11557

Wanda WEDECKA

Cena: 1725,00 zł
07343

Wanda WEDECKA

PEJZAŻ CZERNIAKOWSKI, 1967
Cena: 2875,00 zł
07343

Wanda WEDECKA

Cena: 2875,00 zł
20110409_083705_181

Wanda WEDECKA

PEJZAŻ JESIENNY, 1995 Olej, płótno; 92 x 92 cm Sygnowany p.d.: W. Wedecka 1995
Cena: 5175,00 zł
20110409_083705_181

Wanda WEDECKA

Cena: 5175,00 zł
23086

Walerian Alieksiejewicz SIERGIN

WIOSNA NA JENISEJU
Cena: 3706,34 zł
23086

Cena: 3706,34 zł
006a

Tymon NIESIOŁOWSKI

PISZĄCA DZIEWCZYNKA
Cena: 1180,00 zł
006a

Tymon NIESIOŁOWSKI

Cena: 1180,00 zł
20101023_105921_054

TRZY SZKLANKI, Śląsk - Czechy, lata 20. - 30. XIX w.

Szkło bezbarwne, szlifowane, złocenia, wys. 10,4 cm
Cena: 2100,00 zł
20101023_105921_054

Cena: 2100,00 zł
Strona 1 z 4