Strona 1 z 4
Wyników 1 - 36 z 133

Galeria na Freta

20101012_151742_185

CHRZAN Jan (1905 - 1993)

PEJZAŻ GÓRSKI Z CHATAMI Olej, płótno;
60 x 74,5 cm
Sygnowany p.d.: J. CHRZAN
Cena: 1150,00 zł
20101012_151742_185

CHRZAN Jan (1905 - 1993)

Cena: 1150,00 zł
20101023_091209_005

Edmund DITTMANN

Zwiad huzarów pruskich, 1867 olej, płótno: 40,7 x 48,7cm
Cena: 8480,00 zł
20101023_091209_005

Edmund DITTMANN

Cena: 8480,00 zł
20101023_105921_054

TRZY SZKLANKI, Śląsk - Czechy, lata 20. - 30. XIX w.

Szkło bezbarwne, szlifowane, złocenia, wys. 10,4 cm
Cena: 2100,00 zł
20101023_105921_054

Cena: 2100,00 zł
20110409_083705_181

Wanda WEDECKA

PEJZAŻ JESIENNY, 1995 Olej, płótno; 92 x 92 cm Sygnowany p.d.: W. Wedecka 1995
Cena: 5175,00 zł
20110409_083705_181

Wanda WEDECKA

Cena: 5175,00 zł
20110615_122501_a87n021 kopia

S. Zelnik

Katedra w Łowiczu, 1936 Olej, płótno; 50 x 61 cm
Sygnowany p.d.: ŁOWICZ IX 1936 | Zelnik
Cena: 5500,00 zł
20110615_122501_a87n021 kopia

S. Zelnik

Cena: 5500,00 zł
a87n168 kopia

Gundelach, XIX/XX w.

Wiejski grajek, 1892 Olej, tektura; 21,3 x 33,2 cm
Sygnowany p.d.: Helena Gundelach | 1892
Cena: 3450,00 zł
a87n168 kopia

Gundelach, XIX/XX w.

Cena: 3450,00 zł
20110615_123050_a87n005 kopia

Henryk Wieczorek

Konie zaprzężone do wozu Olej, tektura; 35 x 47 cm
Sygnowany p.d.: HWieczorek
Cena: 2800,00 zł
20110615_123050_a87n005 kopia

Henryk Wieczorek

Cena: 2800,00 zł
a87n032 kopia

Eugeniusz Geppert

Sygnowany p.d.: Eugeniusz Geppert
Cena: 11500,00 zł
a87n032 kopia

Eugeniusz Geppert

Cena: 11500,00 zł
a85n233 copy

Antoni Kierpal

Nad brzegiem morza Olej, tektura; 21,5 x 29,5 cm
Sygnowany p.d. : A. Kierpal
Cena: 2013,00 zł
a85n233 copy

Antoni Kierpal

Cena: 2013,00 zł
a80n010 copy

Stanisłw Zajączkowski

Pejzaż letni z rzeką Olej, tektura; 50 x 68 cm
Sygnowany p.d.: SKIZA.
Cena: 5500,00 zł
a80n010 copy

Stanisłw Zajączkowski

Cena: 5500,00 zł
a79n005 copy

Malarz nieokreślony, 20-lecie międzywojenne

Głowa Araba Olej, tektura; 28,8 x 23,6 cm
Cena: 5500,00 zł
a79n005 copy

Cena: 5500,00 zł
20120404_170012_105

Figura kobiety z puttem, Włochy, XIX/XX w.

Alabaster, wys. 77, śr. cokołu 22 cm
Stan zachowania: naprawy
Cena: 14375,00 zł
20120404_170012_105

Cena: 14375,00 zł
20120405_144052_040

Feliks Szewczyk

Sygnowany p.d.: F.SzewczyK
Cena: 2875,00 zł
20120405_144052_040

Feliks Szewczyk

Cena: 2875,00 zł
Strona 1 z 4