Strona 1 z 4
Wyników 1 - 36 z 112

Galeria na Freta

a69n075 copy

Adam BUNSCH

W WIOSENNYM SADZIE, 1947
Olej, płótno; 81 x 63 cm
Sygnowany p. d.: Adam Bunsch 1947, l.d.: 849
Cena: 11000,00 zł
a69n075 copy

Adam BUNSCH

Cena: 11000,00 zł
a85n233 copy

Antoni Kierpal

Nad brzegiem morza Olej, tektura; 21,5 x 29,5 cm
Sygnowany p.d. : A. Kierpal
Cena: 2013,00 zł
a85n233 copy

Antoni Kierpal

Cena: 2013,00 zł
31782

CARITAS, XVIII w.

Malarz nieznany, XVIII w. Olej, płótno dublowane; 55 x 38,5 cm
Cena: 5500,00 zł
31782

CARITAS, XVIII w.

Cena: 5500,00 zł
20101023_091209_005

Edmund DITTMANN

Zwiad huzarów pruskich, 1867 olej, płótno: 40,7 x 48,7cm
Cena: 8480,00 zł
20101023_091209_005

Edmund DITTMANN

Cena: 8480,00 zł
a87n032 kopia

Eugeniusz Geppert

Sielanka Akwarela, papier; 53,5 x 83 cm (w świetle passe-partout)
Sygnowany p.d.: Eugeniusz Geppert
Na odwrocie nalepka papierowa: ZWIĄZEK ZAWODOWY POLSKICH ARTYSTÓW PLASTYKÓW | W KRAKOWIE |Autor: Geppert Eugeniusz | Tytuł pracy: Kompozycja | Materiał: Akwarela 100 x 70 | Cena: 10.000 | Własność ...|Data wystawy: Warszawa Salon ogólno Polski | maj 1946oraz fragment drugiej nalepki:SALON WIOSENNY 1946 ZPAP | Geppert Eugeniusz |Kompozycja: | akw./pap. Geppert Eugeniusz |Kompozycja: | akw./pap. Wymiary 70 x 100 | 10.000
Cena: 11500,00 zł
a87n032 kopia

Eugeniusz Geppert

Cena: 11500,00 zł
20120405_144052_040

Feliks Szewczyk

Przeprawa dwóch ułanów przez wodę Akwarela, papier, 48 x 65 cm
Sygnowany p.d.: F.SzewczyK
Cena: 2875,00 zł
20120405_144052_040

Feliks Szewczyk

Cena: 2875,00 zł
20120404_170012_105

Figura kobiety z puttem, Włochy, XIX/XX w.

Alabaster, wys. 77, śr. cokołu 22 cm
Stan zachowania: naprawy
Cena: 14375,00 zł
20120404_170012_105

Cena: 14375,00 zł
20110615_123050_a87n005 kopia

Henryk Wieczorek

Konie zaprzężone do wozu Olej, tektura; 35 x 47 cm
Sygnowany p.d.: HWieczorek
Cena: 2800,00 zł
20110615_123050_a87n005 kopia

Henryk Wieczorek

Cena: 2800,00 zł
golus

Jan GOLUS

  • U WODOPOJU
  • Olej, płótno; 90,5 x 117 cm
Cena: 11000,00 zł
golus

Jan GOLUS

Cena: 11000,00 zł
zzzzz

Jan GOLUS

  • ZMROK NAD ROZLEWISKIEM
  • Olej, płótno; 65,5 x 80,8 cm
Cena: 4180,00 zł
zzzzz

Jan GOLUS

Cena: 4180,00 zł
011

Jan GOLUS

  • PORTRET, IV
  • Olej, płótno; 56 x 45 cm
    Sygnowany brązowym olejem p. d.: J. Golus
Cena: 4950,00 zł
011

Jan GOLUS

Cena: 4950,00 zł
Strona 1 z 4