Strona 1 z 191
Wyników 1 - 36 z 6860

20121002_153555_218

ŻYRANDOL, 1 ćw. XX w.

Cena: 1725,00 zł
20121002_153555_218

ŻYRANDOL, 1 ćw. XX w.

Cena: 1725,00 zł
20130827_182254_094

ŻYRANDOL SZEŚCIORAMIENNY, 1 poł. XX w.

Mosiądz, wys. 57 cm, rozstaw ramion 62 cm
Cena: 1150,00 zł
20130827_182254_094

Cena: 1150,00 zł
01936

Zygmunt ROZWADOWSKI

KONIE PRZY WOZIE Z SIANEM
Cena: 18880,00 zł
01936

Zygmunt ROZWADOWSKI

Cena: 18880,00 zł
02922

Zygmunt ROZWADOWSKI

POLOWANIE NA ZAJĄCA, 1943
Cena: 19275,12 zł
02922

Zygmunt ROZWADOWSKI

Cena: 19275,12 zł
14282

Zygmunt OTTO

JULIUSZ SŁOWACKI - PLAKIETA PAMIĄTKOWA, 1909
Cena: 826,00 zł
14282

Zygmunt OTTO

Cena: 826,00 zł
01897

Zygmunt LOREC

MARTWA NATURA Z ŻÓŁTYMI TULIPANAMI, 1918
Cena: 1324,65 zł
01897

Zygmunt LOREC

Cena: 1324,65 zł
20130430_175138_166

Zygmunt JÓZEFCZYK

DWA KONIE W ZAPRZĘGU
Olej, tektura; 33 x 50 cm
Sygnowany p.d.: Z.J.
Cena: 1853,17 zł
20130430_175138_166

Zygmunt JÓZEFCZYK

Cena: 1853,17 zł
20130329_153639_086

Zygmunt JÓZEFCZYK

STUDIUM SIWKA
Olej, tektura; 35 x 44 cm
Sygnowany l.d.: Z.J.
Cena: 2285,58 zł
20130329_153639_086

Zygmunt JÓZEFCZYK

Cena: 2285,58 zł
20130329_153033_087

Zygmunt JÓZEFCZYK

STUDIUM KAREGO KONIA, NA WPROST
Olej, tektura; 51 x 36 cm
Sygnowany l.d.: Z.J.
Cena: 2285,58 zł
20130329_153033_087

Zygmunt JÓZEFCZYK

Cena: 2285,58 zł
20111012_193335_205

Zygmunt I Stary, 1979

Cena: 920,00 zł
20111012_193335_205

Zygmunt I Stary, 1979

Cena: 920,00 zł
06011

Zygmunt BIAŁOUS

WIĄZ
Cena: 3706,34 zł
06011

Zygmunt BIAŁOUS

Cena: 3706,34 zł
05894

Zygmunt BIAŁOUS

CISZA, 1990
Cena: 3706,34 zł
05894

Zygmunt BIAŁOUS

Cena: 3706,34 zł
05638

Zygmunt BIAŁOUS

PEJZAŻ Z OKOLIC CERANOWA, 1996
Cena: 3706,34 zł
05638

Zygmunt BIAŁOUS

Cena: 3706,34 zł
00849

Zygmunt BADOWSKI

SNOPY
Cena: 1811,00 zł
00849

Zygmunt BADOWSKI

Cena: 1811,00 zł
Strona 1 z 191