CF Filtering & Search

CF Filtering & Search wyszukiwarka

Strona 1 z 204
Wyników 1 - 36 z 7317

Salon Aukcyjny Zajączka

wolf

Franz WOLF


BUKIET FIOLETOWEGO I BIAŁEGO BZU W WAZONIE, 1912
Cena: 4600,00 zł
wolf

Franz WOLF



Cena: 4600,00 zł
20111210_100336_079

SAMOWAR, 4. ćw. XIX w.


Mosiadz, drewno (uchwyty); 42 x 32 x 32 cm
Cena: 1650,00 zł
20111210_100336_079

SAMOWAR, 4. ćw. XIX w.



Cena: 1650,00 zł
20111210_100435_078

SAMOWAR, Rosja, 1. poł. XIX w.


Mosiądz, drewno (uchwyty); 47 x 30 x 27 cm
Cena: 1440,00 zł
20111210_100435_078

SAMOWAR, Rosja, 1. poł. XIX w.



Cena: 1440,00 zł
a100_055

SAMOWAR, Fabryka Spadkobierców W.S. Bataszewa, Tuła, Rosja, po 1899 r.


Metal niklowany, drewno; wys. 46 cm

Cena: 920,00 zł
a100_055

SAMOWAR, Fabryka Spadkobierców W.S. Bataszewa, Tuła, Rosja, po 1899 r.



Cena: 920,00 zł
19621

Zenon MOSKWA


GITARZYSTA
Cena: 2470,89 zł
19621

Zenon MOSKWA



Cena: 2470,89 zł
37739

KULA SZCZĘŚCIA, Chiny, ok. 1930


Jadeit, śr. 5,5 cm, czterowarstwowa
Cena: 708,00 zł
37739

KULA SZCZĘŚCIA, Chiny, ok. 1930



Cena: 708,00 zł
3705

PARA PODPÓREK DO KSIĄŻEK, Afryka, XX w.


Heban, wys. 25,5 cm
Cena: 1888,00 zł
3705

PARA PODPÓREK DO KSIĄŻEK, Afryka, XX w.



Cena: 1888,00 zł
36769

POPIERSIE, PODPÓRKA DO KSIĄŻEK, Afryka, XX w.


Heban, 21,7 x 11,5 x 9 cm
Cena: 944,00 zł
36769

POPIERSIE, PODPÓRKA DO KSIĄŻEK, Afryka, XX w.



Cena: 944,00 zł
3661

SZTUĆCE SERWINGOWE WZÓR WSCHODNI, Polska, Warszawa, Hefra, ok. 1975


Srebro, próba 3, waga 578 g
Cena: 2950,00 zł
3661

SZTUĆCE SERWINGOWE WZÓR WSCHODNI, Polska, Warszawa, Hefra, ok. 1975



Cena: 2950,00 zł
360a

DZBANEK, XIX w.


Miedź, wys. 18, śr. 16,5 cm
Cena: 236,00 zł
360a

DZBANEK, XIX w.



Cena: 236,00 zł
35995

KONSOLA Z ORŁEM, 2 poł. XIX w.


Drewno, brązowa farba, 26, 5 x 33,6 x 15,2 cm
Cena: 2950,00 zł
35995

KONSOLA Z ORŁEM, 2 poł. XIX w.



Cena: 2950,00 zł
35661

RAMKA NA MINIATURĘ, XIX w.


Brąz, miedź złocone; 15 x 12,5 cm
Cena: 472,00 zł
35661

RAMKA NA MINIATURĘ, XIX w.



Cena: 472,00 zł
3552

PUCHAR PAMIĄTKOWY, Niemcy, Kolonia, Orivit, 1910


Plater na nowym srebrze i cynie, wys. 25.5 cm
Cena: 944,00 zł
3552

PUCHAR PAMIĄTKOWY, Niemcy, Kolonia, Orivit, 1910



Cena: 944,00 zł
35472

PUDEŁKO, Peru, 2 poł. XX w.


Drewno, srebro, próba 925, szkło, tkanina; 5,5 x 13 x 10,2 cm
Cena: 708,00 zł
35472

PUDEŁKO, Peru, 2 poł. XX w.



Cena: 708,00 zł
352a

TACA, Polska, Warszawa, Fraget, ok. 1880


Plater na nowym srebrze; 70,5 x 46,5 cm
Cena: 708,00 zł
352a

TACA, Polska, Warszawa, Fraget, ok. 1880



Cena: 708,00 zł
35213

SECESYJNE PUDEŁKO NA CYGARA, ok. 1900


Plater na mosiądzu i cynie, drewno; 7,6 x 19 x 14,3 cm
Cena: 2124,00 zł
35213

SECESYJNE PUDEŁKO NA CYGARA, ok. 1900



Cena: 2124,00 zł
3504

KOZIOŁEK POD SZTUĆCE Z PODPÓRKAMI W FORMIE DZIKÓW, XIX/XX w.


Plater na mosiądzu, dł. 8,5 cm
Cena: 236,00 zł
3504

KOZIOŁEK POD SZTUĆCE Z PODPÓRKAMI W FORMIE DZIKÓW, XIX/XX w.



Cena: 236,00 zł
34913

18 KOZIOŁKÓW POD SZTUĆCE, Polska, Warszawa, Norblin, XIX/XX w.


Plater na nowym srebrze, dł. 9 cm
Cena: 1180,00 zł
34913

18 KOZIOŁKÓW POD SZTUĆCE, Polska, Warszawa, Norblin, XIX/XX w.



Cena: 1180,00 zł
34633

Max KRUSE


MARATOŃCZYK
Cena: 1416,00 zł
34633

Max KRUSE



Cena: 1416,00 zł
345A7

PAPIEROŚNICA, Polska, Warszawa, 1921-31


Srebro, próba 2, emalia; waga 110 g, 9 x 7 cm
Cena: 708,00 zł
345A7

PAPIEROŚNICA, Polska, Warszawa, 1921-31



Cena: 708,00 zł
34465

PTAK W STYLU ART DECO, ok. 1930


PTAK W STYLU ART DECO, ok. 1930
Cena: 1770,00 zł
34465

PTAK W STYLU ART DECO, ok. 1930



Cena: 1770,00 zł
343a

TACA, Polska, Warszawa, Fraget, 1848


Plater na nowym srebrze i miedzi, drewno orzechowe (lustro); 90 x 58,5 cm
Cena: 4720,00 zł
343a

TACA, Polska, Warszawa, Fraget, 1848



Cena: 4720,00 zł
Strona 1 z 204

Zapraszamy do naszych salonów