Strona 3 z 342
Wyników 73 - 108 z 12308

089-17

PORTRET KRÓLA ANGLII JAKUBA I STUARTA, ok. 1625

MALARZ BRYTYJSKI LUB HOLENDERSKI
Cena: 33040,00 zł
089-17

Cena: 33040,00 zł
0016

Julian FAŁAT

PORTRET MĘŻCZYZNY Z SIWĄ BRODĄ, 1893
Cena: 33040,00 zł
0016

Julian FAŁAT

Cena: 33040,00 zł
150_1 — kopia

150. Witold PAŁKA

PTAKI, tryptyk
Cena: 33000,00 zł
150_1 — kopia

150. Witold PAŁKA

Cena: 33000,00 zł
0719

WŁOSKI NAŚLADOWCA ANNIBALE CARRACCIEGO

OPŁAKIWANIE CHRYSTUSA, poł. XVII w.
Cena: 32200,00 zł
0719

Cena: 32200,00 zł
13139

PORTRET JANA DEMBOWSKIEGO, ok. 1780

MALARZ POLSKI
Cena: 32200,00 zł
13139

Cena: 32200,00 zł
305 (2)

ZEGAR KAFLOWY, Niemcy, Augsburg, Jacob Mayr, ok. 1700

Brąz, mosiądz; 8,5 x 11 x 9,5 cm
Cena: 31050,00 zł
305 (2)

Cena: 31050,00 zł
20140227_153719_183

Michał ZABOROWSKI

PARTY
Cena: 30187,00 zł
20140227_153719_183

Michał ZABOROWSKI

Cena: 30187,00 zł
zegar-rosja-petersburg-c-f-granroth-po-1855

266. ZEGAR W STYLU LUDWIKA XVI, Rosja, Petersburg, C. F. Granroth, po 1855

Brąz złocony; wys. 70 cm
Cena: 30000,00 zł

Cena: 30000,00 zł
a127_015

Johann Friedrich GRUBER (GRUEBER)

    VERAIKON, 1654 r. Olej, płótno; 63,5 x 55 cm U dołu cytaty po łacinie z Księgi Izajasza (53.2): Non est species ei, neque decor, et vidimus tanquam leprosum; Pieśni nad pieśniami (5.2) Aperi mihi, soror mea, amica mea, columba mea, immaculata mea, quia caput meum plenum est rore, et cincinni mei guttis noctium. Modlitwa po niemiecku: Herr Jesu Christe Gottes Sohn. Dein Spott und Rohn, Dein Dorene Kroon, Lass Sein Mein Ehre Fremdt und Wohn Sygnowany pod tekstem l.d.: Johan Friderick Grueber ; p.d.: (...) Ag. 1654
Cena: 29900,00 zł
a127_015

Cena: 29900,00 zł
180e

TACA, Rosja, Moskwa, Paweł Fiedorowicz Sazikow, 1834

Srebro, próba 84, waga 4345 g; 8,5 x 78 x 45 cm
Cena: 29500,00 zł
180e

Cena: 29500,00 zł
20130529_184607_098

TACA, Rosja, Petersburg, Carl Boianowski, 1860

Srebro, próba 84, waga 5006 g; 4,5 x 82 x 53 cm
Cena: 29500,00 zł
20130529_184607_098

Cena: 29500,00 zł
07046

Grzegorz PIECYK

MARS COSMOS, 2008
Cena: 28910,00 zł
07046

Grzegorz PIECYK

Cena: 28910,00 zł
171_A

Józefat Ignacy ŁUKASZEWICZ

WIELKI KSIĄŻĘ KONSTANTY PAWŁOWICZ, ok. 1830
Cena: 28750,00 zł
171_A

Józefat Ignacy ŁUKASZEWICZ

Cena: 28750,00 zł
110-zbior-dokumentow-piaseczynskich

ZBIÓR DOKUMENTÓW RĘKOPIŚMIENNYCH DOTYCZĄCYCH PIASECZYŃSKICH

Cena: 28750,00 zł

Cena: 28750,00 zł
055 (1)7

Tadeusz BRZOZOWSKI

CHRYSTUS NA KRZYŻU, 1954
Cena: 28426,04 zł
055 (1)7

Tadeusz BRZOZOWSKI

Cena: 28426,04 zł
Strona 3 z 342