Strona 10 z 342
Wyników 325 - 360 z 12308

3064

SERWIS DO KAWY I HERBATY, Włochy, pocz. XX w.

Srebro, próba 800, waga całkowita 2712 g
Cena: 13800,00 zł
3064

Cena: 13800,00 zł
03647

Julius LANGE

PEJZAŻ GÓRSKI Z WĘDROWCEM, 1856
Cena: 13800,00 zł
03647

Julius LANGE

Cena: 13800,00 zł
0453

NAŚLADOWCA RAFAELA

MADONNA Z DZIECIĄTKIEM
Cena: 13800,00 zł
0453

NAŚLADOWCA RAFAELA

Cena: 13800,00 zł
029 (2)

SERWIS PORCELANOWY, Rosja, Petersburg, K. Winogradow, ok. 1860

Porcelana, farby naszkliwne, złocenia
Cena: 13800,00 zł
029 (2)

Cena: 13800,00 zł
0886

Imperium Rosyjskie, Mikołaj II, 5 Rubli 1826

Rant: karbowany; złoto 6,45 g.
Cena: 13800,00 zł
0886

Cena: 13800,00 zł
03323

OCTAVIO PICCOLOMINI, XVIII w.

Olej, płótno; 59 x 46 cm
Cena: 13800,00 zł
03323

OCTAVIO PICCOLOMINI, XVIII w.

Cena: 13800,00 zł
01248

Władysław JAROCKI

POWRÓT Z JORDANU, ok. 1912
Cena: 13252,00 zł
01248

Władysław JAROCKI

Cena: 13252,00 zł
01247

Wojciech WEISS

RODZINA POD ORZECHEM. PODWIECZOREK W SADZIE W KALWARII, 1909
Cena: 13251,65 zł
01247

Wojciech WEISS

Cena: 13251,65 zł
001.1

Marcin JABŁOŃSKI

PARA PORTRETÓW: IGNACEGO I FORTUNATY NIEWIADOMSKICH, 1830
Cena: 12650,00 zł
001.1

Marcin JABŁOŃSKI

Cena: 12650,00 zł
a85n186 copy

MALARZ krakowski, ok. 1900

PROJEKT WITRAŻU
Cena: 12650,00 zł
a85n186 copy

MALARZ krakowski, ok. 1900

Cena: 12650,00 zł
031439

Arnold GRABONE (właść. Johan Georg Arnold)

WIECZÓR NAD RZEKĄ AMPER
Cena: 12354,47 zł
031439

Cena: 12354,47 zł
29317

Umberto PINZAUTI

ZAKOCHANI
Cena: 12354,47 zł
29317

Umberto PINZAUTI

Cena: 12354,47 zł
08095

Janina KRAUPE-ŚWIDERSKA

SUITA NA BOŻE NARODZENIE, 2007
Cena: 12354,47 zł
08095

Janina KRAUPE-ŚWIDERSKA

Cena: 12354,47 zł
Strona 10 z 342