Strona 6 z 342
Wyników 181 - 216 z 12308

072916

WITOLD PAŁKA

W KAWIARNI
Cena: 20827,00 zł
072916

WITOLD PAŁKA

Cena: 20827,00 zł
06189

CHRYSTUS W DOMU MARII I MARTY, ok. 1700

MALARZ FLAMANDZKI
Cena: 20700,00 zł
06189

Cena: 20700,00 zł
09082

NAŚLADOWCA LOUIS-MICHELA VAN LOO

PORTRET DAMY, ok. 1770
Cena: 20700,00 zł
09082

Cena: 20700,00 zł
07794

ARCHANIOŁ MICHAŁ, k. XIX w.

MALARZ NIEROZPOZNANY
Cena: 20700,00 zł
07794

ARCHANIOŁ MICHAŁ, k. XIX w.

Cena: 20700,00 zł
078a2

MADONNA Z DZIECIĄTKIEM, XVII w.

RYSOWNIK WŁOSKI
Cena: 20700,00 zł
078a2

Cena: 20700,00 zł
028626

CARL AUGUST HOFFMANN-SCHOLZ DWORZANIN KSIĘCIA KURLANDII PIOTRA BIRONA, 1827

Olej, płótno; 75,5 x 60 cm
Cena: 20700,00 zł
028626

Cena: 20700,00 zł
032424

Iwan Pantalejmonowicz FIEDOROW-KERCZEŃSKI

SKAŁY NA KRYMSKIM BRZEGU
Cena: 20700,00 zł
032424

Cena: 20700,00 zł
03765

GOŁĘBIE PRZY WAZIE, XVIII/XIX w.

MALARZ WŁOSKI
Cena: 20700,00 zł
03765

Cena: 20700,00 zł
044-portret-generala-fiodora-von-offenberga-po-1851

PORTRET GENERAŁA FIODORA VON OFFENBERGA, po 1851

Olej, płótno; 70 x 58 cm
Cena: 20700,00 zł

Cena: 20700,00 zł
20140827_145828_068

IKONA, ŚWIĘTY JAN WOJOWNIK, Rosja, XVIII w.

Tempera, złocenie, deska, kowczeg; 32,5 x 26,5 cm
Cena: 20700,00 zł
20140827_145828_068

Cena: 20700,00 zł
20131202_182404_132

Stanisław CZAJKOWSKI

    KAPLICZKA W POLU (KIELECKIE), ok. 1900 Olej, płótno; 105,5 x 58,8 cm
    Sygnowany p.d.: STANISŁAW CZAJKOWSKI
    Na odwrocie nalepka: na krosnach nalepka papierowa z napisem na maszynie wypełnionym niebieskim długopisem: Obraz St. Czajkowskiego p.t.: Kapliczka w polu 1900, technika olej, płótno nr katalogu 7; brał udział w Wystawie Pośmiertnej Artysty w gmachu Zachęty, grudzień 1980 - styczeń 1981. Na nalepce pieczęć Centralnego Biura Wystaw Artystycznych, Pl. Małachowskiego 3, 00-916 Warszawa, tel. 27-69-13 z nieczytelnym podpisem. Powyżej napis: St. Cz. Inw. 374. W prawym dolnym rogu napis: KAPLICZKA W POLU - KIELECKIE
Obraz wystawiany na Wystawie Pośmiertnej Artysty w gmachu Zachęty, grudzień 1980 - styczeń 1981.
Cena: 20700,00 zł
20131202_182404_132

Stanisław CZAJKOWSKI

Cena: 20700,00 zł
zestaw-sztuccow-latkowski

ZESTAW SZTUĆCÓW, Polska, Warszawa, Piotr Łątkowski, po 1931

Srebro, próba 3, stal nierdzewna (ostrza noży obiadowych), waga całk. 6399 g, bez noży obiadowych 5010 g; w składzie: łyżka wazowa, łyżka i widelec półmiskowe, łopatka do ciasta, 24 noże obiadowe, 12 łyżek obiadowych, 18 widelców obiadowych, po 12 noży i widelców do ryb, 18 widelczyków do ciasta, 13 łyżeczek (dł. 14 cm), 14 łyżeczek (10,5 cm), 3 łyżeczki do lodów, dwa widelczyki do wędlin, nóż do sera, nóż do masła; razem 134 sztuki Puncowanie:P.Ł. w owalu: 3, głowa w chuście, W
Cena: 20125,00 zł
zestaw-sztuccow-latkowski

Cena: 20125,00 zł
ghidoni

Matteo GHIDONI

ROZDAWANIE JAŁMUŻNY (CZYNY MIŁOSIERDZIA)
Olej, płótno, 68 x 77 cm
Cena: 19550,00 zł
ghidoni

Matteo GHIDONI

Cena: 19550,00 zł
02922

Zygmunt ROZWADOWSKI

POLOWANIE NA ZAJĄCA, 1943
Cena: 19275,12 zł
02922

Zygmunt ROZWADOWSKI

Cena: 19275,12 zł
01168

036. Leon WYCZÓŁKOWSKI

WISŁA, 1918
Cena: 19000,00 zł
01168

036. Leon WYCZÓŁKOWSKI

Cena: 19000,00 zł
12862

Leonard WINTOROWSKI (WINTEROWSKI)

POTYCZKA UŁANÓW JAZŁOWIECKICH Z BOLSZEWIKAMI, 1925
Cena: 18880,00 zł
12862

Cena: 18880,00 zł
Strona 6 z 342