Strona 5 z 342
Wyników 145 - 180 z 12294

276_1

NASZYJNIK I BROSZKA, XIX w.

NASZYJNIK I BROSZKA, XIX w.
Cena: 23000,00 zł
276_1

NASZYJNIK I BROSZKA, XIX w.

Cena: 23000,00 zł
02646

PASTERKA, 2 poł. XIX w.

Olej, płótno; 46,5 x 38,5 cm
Cena: 23000,00 zł
02646

PASTERKA, 2 poł. XIX w.

Cena: 23000,00 zł
20140827_144139_072

IKONA, WNIEBOWSTĄPIENIE, Rosja, XVII w.

Tempera, złocenie, deska; 36 x 27,5 cm
Cena: 23000,00 zł
20140827_144139_072

Cena: 23000,00 zł
a71n183 copy

Roman BRATKOWSKI

KWITNĄCE JABŁONIE
Olej, płótno
84 x 105 cm
Sygnowany p.d.: R. Bratkowski
Cena: 23000,00 zł
a71n183 copy

Roman BRATKOWSKI

Cena: 23000,00 zł
20131202_165045_186

    Puncowane: w owalu - 3, główka w chustce zwrócona w lewo, W | Br. HEMPEL
Cena: 23000,00 zł
20131202_165045_186

Cena: 23000,00 zł
064_13

Czesław TAŃSKI

SZÓSTE PRZYKAZANIE, 1908
Cena: 22420,00 zł
064_13

Czesław TAŃSKI

Cena: 22420,00 zł
dama

PORTRET DAMY W BIAŁEJ SUKNI, ok. 1720-25

Malarz nieokreślony
Olej, płótno; 90,3 x 72 cm
Cena: 22000,00 zł
dama

Cena: 22000,00 zł
209873

Iwan Iwanowicz BILIBIN

BRZEG W ŚWIETLE KSIĘŻYCA, 1917
Cena: 21850,00 zł
209873

Iwan Iwanowicz BILIBIN

Cena: 21850,00 zł
03214

Bartholomeus BREENBERGH - przypisywany

PEJZAŻ Z LUDŹMI NA BRZEGU
Cena: 21240,00 zł
03214

Cena: 21240,00 zł
25662

RĄCZKA DO LASKI, Rosja, Moskwa, Faberge, po 1887

Srebro, próba 84, waga 102,9 g, 8 x 12 cm
Cena: 21240,00 zł
25662

Cena: 21240,00 zł
266_137

SERWIS DO KAWY I HERBATY, Anglia, Londyn, Richard Sibley I, 1825

Srebro, próba sterling (925)
Cena: 21240,00 zł
266_137

Cena: 21240,00 zł
3321

KRIS, Archipelag Malajski, XIX w.

Stal, damast, drewno, brąz złocony, kamienie jubilerskie
Cena: 21240,00 zł
3321

Cena: 21240,00 zł
036-1

MIGNON I HARFIARZ, 2 poł. XIX w.

MALARZ NIEMIECKI Olej, płótno, 98 x 73 cm Rama snycerska
Cena: 21240,00 zł
036-1

Cena: 21240,00 zł
154a

Salvador DALI

JOSEPH PLA, OBRES DE MUSEU, Dasa Ediciones, Barcelona, 1980 164 strony, 50 x 37 cm. Księga zawiera 22 całostronicowych, kolorowych litografii na welinie i 60 reprodukcji oraz płaskorzeźbę z brązu Dalego. Drewniana oprawa obita skórą, drewniane, oprawione w płótno pudełko. Pierwsze wydanie w limitowanym nakładzie 250 egzemplarzy   W katalogu Michler-Löpsinger nr 1607 Cena uzyskiwana na aukcjach światowych 9000 $
Cena: 21240,00 zł
154a

Salvador DALI

Cena: 21240,00 zł
11061

FRANCK L

3 PERSONNAGES
Cena: 21010,55 zł
11061

FRANCK L

Cena: 21010,55 zł
Strona 5 z 342