Strona 3 z 309
Wyników 73 - 108 z 11106

015894

015. Wacław PRUSAK

BRZEZINA W KANIACH, 1938
Cena: 900,00 zł
015894

015. Wacław PRUSAK

Cena: 900,00 zł
01645

016. Karol Józef HEIMROTH

WODOSPAD NA PRUCIE W JAREMCZU
Cena: 1600,00 zł
01645

016. Karol Józef HEIMROTH

Cena: 1600,00 zł
01737

017. H. NAWROCKA

STOGI NA POLESIU, poł. XX w.
Cena: 600,00 zł
01737

017. H. NAWROCKA

Cena: 600,00 zł
01826

018. CRISTOFINI

DROGA DO WILLI, ok. 1920
Cena: 800,00 zł
01826

018. CRISTOFINI

Cena: 800,00 zł
01959

019. Emil LINDEMAN

PERGOLA NAD MORZEM
Cena: 2400,00 zł
01959

019. Emil LINDEMAN

Cena: 2400,00 zł
02046

020. KSIĘŻYC NAD STAWEM, ok. 1900

Olej, tektura; 38 x 30 cm (owal)
Cena: 700,00 zł
02046

Cena: 700,00 zł
02123

021. Eugeniusz EIBISCH

PEJZAŻ Z BRZOZAMI NAD POTOKIEM, ok. 1970
Cena: 20000,00 zł
02123

021. Eugeniusz EIBISCH

Cena: 20000,00 zł
02278

022. Maria NIEDZIELSKA

BUK
Cena: 1000,00 zł
02278

022. Maria NIEDZIELSKA

Cena: 1000,00 zł
02379

023. Kazimierz SZMYT

PASTWISKO NAD RZEKĄ, przed 1920
Cena: 4000,00 zł
02379

023. Kazimierz SZMYT

Cena: 4000,00 zł
Strona 3 z 309