Strona 5 z 309
Wyników 145 - 180 z 11106

03011

030. Wilhelm von WÖRNDLE

ZALOTY
Cena: 1500,00 zł
03011

030. Wilhelm von WÖRNDLE

Cena: 1500,00 zł
03116

031. ANTYCZNE RUINY

Olej, tektura; 13,5 x 16,5 cm
Cena: 1250,00 zł
03116

031. ANTYCZNE RUINY

Cena: 1250,00 zł
03258

032. Wincenty WODZINOWSKI

KRAKOWIANKA Z BUKIETEM POLNYCH KWIATÓW
Cena: 4000,00 zł
03258

032. Wincenty WODZINOWSKI

Cena: 4000,00 zł
0338

033. Maurice (Mihály) VAGH WEINMANN

NA WIEJSKIM PODWÓRZU
Cena: 1250,00 zł
0338

Cena: 1250,00 zł
03553

035. KWITNĄCE DRZEWA PRZY PŁOCIE, pocz. XX w.

Olej, deska; 10 x 20,7 cm
Cena: 1000,00 zł
03553

Cena: 1000,00 zł
01794

036. Tadeusz NARTOWSKI

NAD STAWEM
Cena: 2500,00 zł
01794

036. Tadeusz NARTOWSKI

Cena: 2500,00 zł
03734

037. Wilhelm VELTEN

POSTÓJ WOJSKA
Cena: 3000,00 zł
03734

037. Wilhelm VELTEN

Cena: 3000,00 zł
040271

038. Antoni GRAMATYKA

PEJZAŻ Z CHŁOPCEM NAD STAWEM
Cena: 5000,00 zł
040271

038. Antoni GRAMATYKA

Cena: 5000,00 zł
0398

039. F. STUMPF

FABRYKA, poł. XX w.
Cena: 800,00 zł
0398

039. F. STUMPF

Cena: 800,00 zł
Strona 5 z 309