Wyników 10729 - 10764 z 11091

29626

296. CUKIERNICA, Polska, Warszawa, Henniger, ok. 1850

Plater na mosiądzu, 11,5 x 14 x 11,5 cm
Cena: 600,00 zł
29626

Cena: 600,00 zł
29337

293. TACA OWALNA, Polska, Warszawa, Bracia Henneberg, XIX / XX w.

Plater na mosiądzu, 61 x 42,5 cm
Cena: 1500,00 zł
29337

Cena: 1500,00 zł
29262

292. CUKIERNICA, 2 poł. XIX w.

Plater na mosiądzu, wewnątrz złocona; 13 x 14 x 11 cm
Cena: 600,00 zł
29262

Cena: 600,00 zł
29022

290. ŚWIECZNIK, 1861

Plater na mosiądzu, wys. 21 cm
Cena: 300,00 zł
29022

290. ŚWIECZNIK, 1861

Cena: 300,00 zł
289c

289C. BRANSOLETA, Włochy, po 1968

Srebro, próba 925, waga 16,3 g
Cena: 200,00 zł
289c

Cena: 200,00 zł
289a

289A. BRANSOLETA, Polska, Warszawa, ok. 1990

Srebro, próba 925, turkusy, waga 61,8 g, dł. 21 cm
Cena: 650,00 zł
289a

Cena: 650,00 zł
288g

288G. ŁYŻKA DO CUKRU Z WINNYM GRONEM, Gefon, pocz. XX w.

Plater na nowym srebrze, dł. 15,5 cm
Cena: 100,00 zł
288g

Cena: 100,00 zł
288f

288F. ŁYŻKA DO CUKRU, XIX/XX w.

Mosiądz, resztki srebrzenia, dł. 14,5 cm
Cena: 100,00 zł
288f

Cena: 100,00 zł
288b

288B. ŁYŻKA DO CUKRU, Polska, Warszawa, po 1931

Srebro, próba 3, waga 41,2 g, dł. 15 cm
Cena: 350,00 zł
288b

Cena: 350,00 zł
075-lopatka-do-ryb-polska-warszawa-w-borsch-k-xix-w

286A. ŁOPATKA DO RYB, Polska, Warszawa, W. Borsch, k. XIX w.

Plater na mosiądzu, dł. 31,5 cm
Cena: 400,00 zł

Cena: 400,00 zł
28576

285. 16 ŁYŻECZEK, Polska, Warszawa, Henneberg i Hefra

Plater na nowym srebrze
Cena: 200,00 zł
28576

Cena: 200,00 zł
28479

284. SIEDEM KOZIOŁKÓW POD SZTUĆCE, Polska, Warszawa, Fraget, XIX/XX w.

Plater na mosiądzu, dł. 10 cm
Cena: 400,00 zł
28479

Cena: 400,00 zł
2836

283. 11 KOZIOŁKÓW POD SZTUĆCE, XIX/XX w.

Plater na mosiądzu, dł. 83 mm
Cena: 500,00 zł
2836

Cena: 500,00 zł
281_16

281. LASKA, pocz. XX w.

Heban, bambus, mosiądz, miedź, dł. 95,5 cm
Cena: 500,00 zł
281_16

281. LASKA, pocz. XX w.

Cena: 500,00 zł
280_14

280. LASKA, Austro-Węgry, ok. 1900

Drewno, rączka srebrna (próba 3), skuwka stalowa, dł. całk 81 cm
Cena: 600,00 zł
280_14

Cena: 600,00 zł
27996

279. NÓŻ DO PAPIERU, Anglia, Londyn, 1878

Srebro, próba 925, kość, dł. 28 cm
Cena: 300,00 zł
27996

Cena: 300,00 zł
27838

278. BATUTA, XX w.

Heban, ivoryna, biały metal, dł. 39 cm
Cena: 1050,00 zł
27838

278. BATUTA, XX w.

Cena: 1050,00 zł
277449

277. SZKATUŁA NA BIŻUTERIĘ, XIX w.

Szkło ołowiowe, fazowane, brąz złocony; 11,4 x 30 x 12 cm
Cena: 1000,00 zł
277449

Cena: 1000,00 zł
27672

276. KORALE

Koral, zapięcie mosiężne, waga całk. 41,1 g, dł.41 cm, śr. 7-9 mm
Cena: 2000,00 zł
27672

276. KORALE

Cena: 2000,00 zł
27532

275. KORALE

Koral, zapięcie metalowe, waga całk. 61,9 g, dł. 49 cm
Cena: 2000,00 zł
27532

275. KORALE

Cena: 2000,00 zł