Strona 3 z 309
Wyników 73 - 108 z 11091

170-zofia-puszczynska

Zofia PUSZCZYŃSKA

KACZEŃCE W GLINIANYM DZBANIE, 1980 Akwarela, karton; 62 x 43,5 cm
Cena: 920,00 zł
170-zofia-puszczynska

Zofia PUSZCZYŃSKA

Cena: 920,00 zł
171-zofia-puszczynska

Zofia PUSZCZYŃSKA

POPIERSIE KOBIETY Węgiel, papier różowy; 62,5 x 48,5 cm Sygnowany p.d.: Puszczyńska
Cena: 690,00 zł
171-zofia-puszczynska

Zofia PUSZCZYŃSKA

Cena: 690,00 zł
172-zofia-puszczynska

Zofia PUSZCZYŃSKA

PEONIE W CZERWONYM WAZONIE Akwarela, karton; 62 x 44 cm Sygnowany p.d.; Z.Puszczyńska
Cena: 920,00 zł
172-zofia-puszczynska

Zofia PUSZCZYŃSKA

Cena: 920,00 zł
174-zofia-puszczynska

Zofia PUSZCZYŃSKA

PEJZAŻ KUBISTYCZNY

Akwarela, papier; 25 x 48 cm

Sygnowany l.d.: Z.Puszczyńska

Cena: 920,00 zł
174-zofia-puszczynska

Zofia PUSZCZYŃSKA

Cena: 920,00 zł
a75n125 copy

Zofia PUSZCZYŃSKA

TOR
Olej, płótno; 80 x 60 cm
Na odwrocie napis: "TOR"
Cena: 3450,00 zł
a75n125 copy

Zofia PUSZCZYŃSKA

Cena: 3450,00 zł
a75n207 copy

Zofia PUSZCZYŃSKA

W OGRODZIE
Olej, tektura; 60 x 77 cm
Sygnowany na odwrocie czarnym olejem: Z. PUSZCZYŃSKA.
Powyżej papierowa nalepka Centralne Biuro Wystaw Artystycznych, Oddział w Krakowie: Autor: ZOFIA PUSZCZYŃSKA | Nazwisko właściciela | Adres właściciela | Tytuł dzieła W OGRODZIE | Nr porządku zgłoszenia 2 | Technika wykonania OLEJ | Wymiary wys. 58 cm szer. cm 76 | Nr leg. Z.P.A.P 1989 | Cena
Cena: 2300,00 zł
a75n207 copy

Zofia PUSZCZYŃSKA

Cena: 2300,00 zł
246-zofia-matuszczyk-cyganska

Zofia MATUSZCZYK-CYGAŃSKA

PLANETA, 1986 Olej, płótno; 81 x 100,5 cm Sygnowany p.d.: Z. CYGAŃSKA 86
Cena: 8430,00 zł
246-zofia-matuszczyk-cyganska

Zofia MATUSZCZYK-CYGAŃSKA

Cena: 8430,00 zł
032b2

ZOFIA JACHIMECKA, ok. 1905

Ołówek, papier; 18,5 x 11 cm
Cena: 1150,00 zł
032b2

ZOFIA JACHIMECKA, ok. 1905

Cena: 1150,00 zł
20130828_144920_001

Zofia B.

SPRZEDAWCA GARNKÓW, k. XIX w. Olej, płótno; 43 x 28 cm Sygnowany p.d.: Zofia B.
Cena: 4600,00 zł
20130828_144920_001

Zofia B.

Cena: 4600,00 zł
199C

Znak Komsomołu

ВЛКСМ
Cena: 50,00 zł
199C

Znak Komsomołu

Cena: 50,00 zł
20140328_174235_115

ZNACZEK ŻAŁOBY NA ŚMIERĆ STALINA, Polska, 1953

Cynk, czarna farba, 28 x 22 mm, zapięcie agrafowe
Cena: 34,00 zł
20140328_174235_115

Cena: 34,00 zł
069-znaczek-z-herbem-berlina-wschodniego-nrd

ZNACZEK Z HERBEM BERLINA WSCHODNIEGO, NRD

Mosiądz, lakier, 20 x 17 mm, zapięcie agrafowe
Cena: 23,00 zł

Cena: 23,00 zł
20110905_132657_174

Złoty, srebrny i brązowy medal Za zasługi dla obronności kraju

1966-1990
Cena: 230,00 zł
20110905_132657_174

Cena: 230,00 zł
a135_079

ZŁOTY MEDAL ZASŁUGI DLA POŻARNICTWA, PRL

Tombak złocony, śr. 32 mm , wstążka, pudełko
Legitymacja
Cena: 20,00 zł
a135_079

Cena: 20,00 zł
a135_060

ZŁOTY KRZYŻ ZASŁUGI, PRL, wz, 1960

Brąz złocony, emalia 42 x 42 mm, wstążka, pudełko
Cena: 25,00 zł
a135_060

Cena: 25,00 zł
058-zloty-krzyz-zaslugi-wz-1923-mennica-panstwowa

ZŁOTY KRZYŻ ZASŁUGI wz. 1923, Wiktor Gontarczyk

Brąz złocony, emalia, 40 x 40 mm, wstążka
Cena: 402,00 zł

Cena: 402,00 zł
a98_183

złotnik HB, Kopenhaga, Dania, 1821

MLECZNIK
Cena: 2473,00 zł
a98_183

Cena: 2473,00 zł
a98_182

złotnik AL, Sztokholm, Szwecja, 1828

DWA NACZYNIA NA CUKRY
Cena: 7590,00 zł
a98_182

Cena: 7590,00 zł
Strona 3 z 309