Strona 14 z 308
Wyników 469 - 504 z 11076

07062

070. Kazimierz JACHIMOWICZ

PORTRET MĘSKI, 1912
Cena: 2000,00 zł
07062

070. Kazimierz JACHIMOWICZ

Cena: 2000,00 zł
072472

072. PEJZAŻ Z POWOZEM, XIX w.

Olej, płótno; 21,5 x 31 cm
Cena: 1000,00 zł
072472

072. PEJZAŻ Z POWOZEM, XIX w.

Cena: 1000,00 zł
0739

073. Michiel CARREE (CARRÉ)

PASTERZ ZE STADEM WE WŁOSKIM PEJZAŻU, 1692
Cena: 20000,00 zł
0739

073. Michiel CARREE (CARRÉ)

Cena: 20000,00 zł
07579

075. PEJZAŻ Z GÓRSKIM POTOKIEM, 1872

Olej, płótno; 49,5 x 69 cm
Cena: 2000,00 zł
07579

Cena: 2000,00 zł
Strona 14 z 308